Příspěvky uživatele - 224.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Husqvarna 128R - netoci sa nastroj, 28.6.2014 Obsahuje fotku
dobry den, po dlhsej dobe (2 roky) som oprasil krovinorez husqvarna 128R, natankoval som novu zmes, nastartujem, volnobeh ide, ale ked pridam plyn rezny nastroj sa neroztoci. Problem bude asi v spojke, ale ked som rozobral kryt nic nezvicajne som... celý příspěvek >
Zahradní technika Fieldmann?, 20.5.2014
Dakujem za odpoved, mne islo hlavne o to ze neviem v ktorej polohe je otvoreny a v ktorej zat voreny. Podla navodu sa to nastartovat neda.mal by byt v dolnej polohe a po nastartovani vratit do hornej. Ale zhasne. Pokial je sytic v hornej polohe... celý příspěvek >
Zahradní technika Fieldmann?, 20.5.2014
Pekny den. Nedokncil ste ci ste tu kosacku nastartovali a ako. Ja som kupil krovinorez 4003B fieldman a tiez mi to podla navodu neide mastartovat. Mozno je ten preklad zly. Nevieme b ktorej polohe ma byt sitic. Ci v hornej alebo dolnej. Nam to ide... celý příspěvek >
Přerostlý plevel v bramborách, 22.6.2013
moze byt dusik z posekanej travy co tam davam?
Přerostlý plevel v bramborách, 22.6.2013
mne vnate zemiakov kazdy rok narastu do velkej dlzky a potom sadaju a valaju sa po zemi. Neviem co s tym.
Jak sázet česnek, 22.6.2013
Mam paliciaky prvy raz a vylomil som cele palice. Nevadi to? Nema sa co narovnat, ako zistim ked su hotove? Myslite, ze budu do 2 tyzdnov?
Fotosynteza a zakon zachovani hmoty + energie, 22.6.2013
ak pravidelne pieskujete urcite narastie. Aj v hnojive moze byt dost balastnej latky. No a humozne latky vznikaju rozkladom travy. Pravda, postupne miznu, ale asi menej ako rychlo vznikaju.  Inak Tatry klesaju par mm rocne. :-)
Lieska - mnozenie, 7.9.2012
Dakujem za rady, pri vykopani starej liesky presadim vykopane casti. Pekny vecer, R.
Bordeauxska zmiešanina, 26.4.2012
Redukovať nie je to isté ako vyliečiť alebo zabrániť zhubnému vplyvu parazita Venturia inaequalis. Kiež by mal p.Kuky pravdu a bolo by možné vyriešiť problém s chrastavitosťou vnímavých kultivarov jabloní vo vlhkých a chladných rokoch či lokalitách... celý příspěvek >
Pomoc - zničený kmínek, 26.4.2012
Neviem posúdiť, do akej miery sú naše rady pre Vás cenné, ale je sympatické a milé, Martine, že nám za snahu poradiť slušne ďakujete. Skúšal som v minulosti čiernu netkanú textíliu okolo viniča a na nej vrstvičku pôdy. Životnosť tejto fólie je... celý příspěvek >
Vápno?, 31.8.2011
Nerozumiem tomu... je to nieco podobne ako "Kolik tresni tolik visni"...?
Automatické zavlažování - čerpadlo, nádrž, vodovodní řád, 31.8.2011
Čerpadlo by malo byť zapojené do zásuvky, ktorá je pripojená cez tlakový spínač. Ak je v sústave vysoký tlak, tlakový spínač vypne šťavu do elektrickej zástrčky a čerpadlo i keď je "on" čiže zapnuté, oddychuje, pretože zástrčka nemá... celý příspěvek >
Prokvašení meruňkového kvasu, 27.8.2011
takto vznikaju dohady ze kolko tece, ja pre vlastnu kontrolu prelievam do 50tok aj si to tak ponosim aj sam.s tymi kostkami sa oplati pohrat to je uplne ina palenka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika