Příspěvky uživatele - 150.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník, 21.5.2015
Děkuji, asi je to žlutolistá odrůda, ale myslím, že letos ještě nemůže být spálený od slunce.Půdu máme opravdu jílovitou, ale letos jsem to okolo přísavníku vykopala a dala mu pěknou zem, tak nevim...
Přísavník, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám od loňska vysazený přísavník, už loni mu takto hnědli listy a letos se to opakuje... prosím poraďte co mu chybí... děkuji
Hnědnutí a usychání listů na hortenzii, 25.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosila bych o radu, jestli někdo neví co by mohlo způsobovat hnědnutí a usychání listů na hortenzii.Hortenzii mám ve skleníku, takže už obrazila, ale to samé se měla i loni, když byla venku.Díky za radu Petra. Přikládám fotku
Stračka, 30.1.2014
děkuji za odpověď... já vysela trvalku a mám ji pěkně v teplíčku, myslíte že chce raději chladno?
Stračka, 30.1.2014
Dobrý den, asi před 10 dny jsem vysela stračku... máte prosím někdo zkušenost jak dlouho schází... děkuji Petra
Co je to za keřík?, 2.7.2013
...já jsem našla že by měla být mrazuvzdorná asi do -15...asi to raději nebudu zkoušetděkuji, hezký den P.
Co je to za keřík?, 28.6.2013
Ještě bych se chtěla zeptat, jestli ho můžu nechat venku i přes zimu, prodavačka mi tvrdila že ano... díky
Co je to za keřík?, 28.6.2013
Děkuji
Co je to za keřík?, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mě někdo co je to za keřík... děkuji
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 26.5.2013
Děkuji
Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird, 26.5.2013
Dobrý den, poradí mi někdo? chtěla jsem se zeptat jak se střihá tato hortenzie, jestli kvete také na starém dřevě a nebo se střihá na jaře... díky
Strupovitost na hlohyni, 16.3.2013
Děkuji, právě jsem se vrátila ze zahrady, tak jsem koukala na tu hlohyni, jedna má plody oranžové, a druhá černé.Tak nevím... postříkám to a uvidím...
Strupovitost na hlohyni, 16.3.2013
Dobrý den, kdy mám prosím začít stříkat hlohyni proti strupovitosti a čím?Mám vedle sebe dvě, jednu červenou a jednu oranžovou, napadená je jen jedna.Také mám na zahradě okrasné červenolisté jabloně a převyslou vrbu a také to bylo loni něčím... celý příspěvek >
Neznámá vinná réva, 8.4.2012
Já už to vyhodila tam opravdu nic nebylo, jen obrázek a napsáno vinná réva asi ve třech jazycích.V tom kontejneru jsou tři sazenice, přes zimu byly ve skleníku a teď se je chystam vysadit, ale nemám skoro kam, máme sice velký pozemek, ale nemám vůbec... celý příspěvek >
Neznámá vinná réva, 8.4.2012
Dobrý den, loni v srpnu jsem od kamárádky dostala vinnou révu, zakoupenou v normálním květinářství, byli na ní malinkaté červené bobule(nebyli ani sladké a ani kyselé, tak napůl),ale popisek žádný.Bylo na ní napsáno jen že je to vinná réva a ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika