Příspěvky uživatele - 208.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostrenie noža, 13.6.2013
Na tom ložisku to asi nebude špatný, zkusím si ho koupit.Jinak flexa používá carborundové kotouče, tak asi odsud ten název.Taky používám flexu, ale musí se lehce, netlačit a nejlépe s přestávkami, aby se nevyžihala kudla.
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 13.6.2013
Ještě servisní zkušenost, u hq jsem čekal na díl dva týdny(závlačka! a kĺíňák k traktůrku, lanko k pile),což v domácích podmínkách ještě ujde, naproti tomu zastoupení stigy takové spotřební díly má skladem.Stihl má po dotazu většinu dílů skladem,... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 13.6.2013
Kdysi jako zastánce tradiční značky a kvality spojené se zn husqvarna, mě dnes tato parodie na kvalitu nesmí do domu.Žit z historie se nechá žít opravdu dlouho.Dolmar neni u nás zastoupen, jen jsem ho zahlédl tuším v obi.Servis je důležitý pro... celý příspěvek >
Vyber krovinorezu, 13.6.2013
Ta 410 by měla mít taky papírák, ale dokud se nesníží výkon, tak se to nemá rozdělávat, tak jestli si ho bude někdo profukovat :-) doporučená je výměna, cenu ještě nevím, ještě jsem ho neměnil.
Plotostřihy Hitachi, 13.6.2013
Už jste napsal, že jste se rozhodl, ale sdílím Vaše pochybnosti, na takový 100m plot půjde každý spíše do jistoty a už za ty peníze... Že nenapsal ani pozitivně naladěný prodejce :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika