Příspěvky uživatele - 192.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Používam krovinorez al-ko, predchodcu súčasného modelu BC 4125 II Comfort. Kosím s ním už 5 rokov a musím povedať, že servis veľmi zanedbávam. Nič tam ešte nebolo menené /ani vzduchový filter/, len do toho lejem benzín premiešaný s olejom. Je pravda,... celý příspěvek >
Krovinorez ABG, 9.6.2013
Pripojím svoju otázku k tomuto vláknu, nechce sa mi zakladať nové. Čo myslíte, môžem pri práci s krovinorezom zaaretovať spúšť, aby som ju nemusel stále držať prstom? Ide o to, že kosím aj viac ako 2 hod. v kuse a potom mám aj dva týždne strpnuté... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Bolo by to fajn, potom by som kúpil AL-KO Highline 51.3 SP-A edition za 379 eur - zlatá stredná cesta
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Dobre, nikdy som nemal benzínovú kosačku, preto sám neviem aká by bola ideálna, kosí sa cca 500m2 lepšej trávy pri chalupe a cca 1500m2 lúčnej hustejšej trávy. Ak nebude elektrický štartér, tak budem kosiť iba ja, ak bude, tak možno aj tie ženy. Ak... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Ďakujem, presne toho som sa obával a presne toto som chcel vedieť, vyzerá to tak, že sa mi lepšie hodí kosačka bez pojazdu. - alebo s nejakým variabilným, ale to všetko zvyšuje cenu... Ešte by ma zaujímalo, že či napr. 2000W pri elektrickej... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
MTD? je to kvalitné?
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Ďakujem za odpovede, prioritne som však chcel zistiť, že či kosenie s pojazdom je vhodné do rôznych podmienok. Ak má niekto pestovaný trávnik, kde nenechá trávu narásť viac ako do cca 7 cm, tak mu asi pojazd dobre slúži. Ja mám však chalupu, kde... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Ešte by som sa rád opýtal na pojazd. Aké s tým máte skúsenosti? Má to vôbec význam, ak potrebujem kosiť hustú poľnú trávu /nie vysokú/? Proste trávu pri chalupe. Obávam sa, že ak ten pojazd bude jednorýchlostný, tak možno to bude chcieť chodiť moc... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 22.5.2013
Čo hovoríte na elektronické zapaľovanie benzínovej kosačky? Môžete ho odporúčať s ohľadom na vyššiu cenovú náročnosť? Napríklad vzhľadom k tomu, že tou kosačkou budú kosiť prevažne ženy - svokra a švagriná. Ďakujem za odpovede.
ABG, 21.5.2013
Zdravím, pri výbere kosačky som narazil na značku ABG, dozvedel som sa, že patrí pod značku VARI, teda podľa všetkého je to český výrobok. Cenovo je veľmi atraktívna a keď to nie je nejaká čína, tak by mohla byť aj kvalitná. Môžete prosím napísať... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 21.5.2013
ABG 595 PREMIUM LINE, toto som našiel a musím povedať, že z hľadiska deklarovaných parametrov je to takmer ideál, len neviem ako bude plniť kôš a vôbec nepoznám túto značku. Môžete sa k tomu vyjadriť prosím?
Sekačka na plochu 1400 m2, 20.5.2013
Ďakujem za odpovede. Tá stiga vyzerá byť dobrá voľba /aj keď o tejto značke počujem prvý krát/, presne to čo hľadám, potrebuje bočné vyhadzovania a pojazd, dobrý /blbuvzdorný/ motor a dobré plnenie koša. To al-ko ma láka marketingom /a tiež tým, že... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 20.5.2013
Zdravím. Uvažujem práve teraz o kosačke al-ko, niekde som čítal, že al-ko motory sa robia v číne /čínska kvalita/ a že kto chce al-ko, nech kupuje s motorom Briggs & Stratton. Mojím favoritom je AL-KO Highline 523 SP, ale ak mi tu niekto skúsený... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika