Příspěvky uživatele - 37.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nůž žabka, 1.6.2013
Dobrý den,  žabka Victorinox je dobrá. Ve svém katalogu je má i Felco, což je, myslím, určitou zárukou kvality. Můžete je koupit jak s logem Victorinox, tak s logem Felco na střence. Za 150 Kč lze koupit verze s rovnými plastovými... celý příspěvek >
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 1.4.2013
jako neznamená to že je něco čínskýho že je to špatný zajímalo by mě kolik věcí označených výrobce germany je z číny a jak si to lidi chválej zě je to dobrý když to neví!!!
Dolmar ps-420 karburator nastavenie, 25.3.2013
Lepší víc, než míň, ale nejlepší je dávat přesně tolik, kolik výrobce doporučuje  A samozřejmě olej právě té specifikace, kterou výrobce uvádí.
Fiskars vs Hultafors, 27.2.2013
Současná produkce Husqvarny jsou pouze výrobky od Hultafors. Dříve (tak 4 roky zpátky?) to byl Wetterlings. Výrobky Hultafors (= Hults Bruk), Granfors a Wetterlings nejsou identické, rozdíly jsou patrné. Když ne na první, tak na druhý pohled... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
Připojuji se ke chvále kvality příspěvku  V podstatě to vidím stejně. Fiskars je kvalitní výrobek, vím, že by mi sloužil dobře a dlouho. Ale když vezmu do ruky Fiskars, chybí mi tam to kouzlo klasické kované sekery... Proto mám velkou... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
Pane 156.229, tolik pil, jako Vy, jsem jistě nezajížděl  Zajímalo by mě. jakým způsobem jste ke svým zkušenostem se zajížděním pil a automobilů došel. Předpokládám, že jste vždy koupil minimálně 2 identické pily resp. 2 identické... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 8.2.2013
No to jsou věci... Spíš než takových hospodských řečí bych se držel toho, co je uvedeno v návodu. Když bude mít výrobce zvláštní požadavky na zajetí pily, podělí se o ně s uživatelem.
I toto je Mountfield, 18.1.2013
A co je na nich tak zvláštního, že jste je musel kupovat v MTF?
Solo v Mountfielde, 17.1.2013
aha, ale neplatí to pro pily zařazené Mountfieldem do kategorie hobby 
Solo v Mountfielde, 17.1.2013
v prodejnách i na webových stánkách je u pil Solo uvedena záruka 7 let Tím neříkám, že to je nějaká výhoda.
Solo v Mountfielde, 16.1.2013
"kdyz vezmete cenu bez benzinu, tak jste jeste skoro na predrazene cene pily" nepochopil jste to. Kdyz vezmete pilu bez benzínu, máte ji za až podezdřele nízkou cenu. Ale musíte to stihnout do 20.1. s tím, že třeba budou tahat peníze za... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 15.1.2013
"psal jsem do sola čr, jak dostanu odpoved dam ji sem :-)" Výborně, díky. Pokud napíší, že Mountfield je jejich autorizovaný prodejce a že záruku / servis je možné uplatňovat přímo u Solo Praha, budu o pile vážně uvažovat. Pokud bych měl... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 13.1.2013
Moje řeč, také tomu moc nevěřím. Na pily jsem se v Mountfieldu díval, nemají žádné viditelné označení, že by se jednalo o odlišnou sérii... Je celkem běžné, že i značkové nářadí lze koupit v akční slevě třeba i 60%. Nejzastoupenější značkou mého... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 11.1.2013
Hmm, myslim, že to tak neni. Na webu můžete překlikávat mezi dvěma variantami - buď sleva 15% plus sleva na palivo, nebo rovnou sleva 53% (vánoční výprodej). Můžete si vybrat.
Solo v Mountfielde, 11.1.2013
Také na ty ceny koukám... Na českém webu mountfieldu jsou levnější o cca 50%. Neřekl bych, že se nějak liší od pil prodávaných jinde. A to jsem asi před týdnem koupil novou pilu, vědět to dříve, asi by to můj výběr ovlivnilo. Prodejce nemá moje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika