Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s pilami Hecht, 13.10.2013
Ahoj, koupil jsem v akci ve Wercu v Tabore Hecht 45 za 1899.- Prodej, slozeni pily, serizeni a predvedeni perfektni. Potrebuji ji na chalupu na rezani dreva do krbu, takze nic moc. Mate s ni nekdo zkusenost? Jedu ji dnes poprve vyzkouset:). Diky S.
Prosychání borovice, 13.10.2013
Ahoj, my mame pred domem starou borovici s dlouhym jehlicim, zasazenou asi pred 40ti lety a ta zhruba kazde 3 roky schazuje na podzim jehlici, ze je toho na 4 kotouce. Prospiva ale vyborne a ta spousta sisek, ktere sbiram, hlavne po vetru, je vyborna... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 12.10.2013
Udelam to jako Vy a pristi rok uvidim:). S.
Zazimování hortenzie, 12.10.2013
Diky za radu! Prisypu k ni raselinu a na zimu ji zabalim. V lete jeste to hnojivo:). S.
Durman, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, nam zacal kvest az letos v rijnu, nevim proc:).
Zazimování hortenzie, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, asi pred ctyrmi lety jsme dostali odkopek hortenzie. Je u zdi na jizni strane, takze ho musime pred primym sluncem chranit, jinak listy vadnou. Navecer jsou ale zase pekne. Pisi ale kvuli tomu, ze nam jeste nikdy nekvetla. Obcas jsme... celý příspěvek >
Kvetinac, 4.10.2013 Obsahuje fotku
Jeste se vracim k Fenixu, -  ted byly ty mrazy, nestacil jsem ho uklidit. Kvetinac je zapusteny v zemi, ne primo, ale tu diru jsem zpevnil drev. hrazenim a ted je prikryta deskou, takze kouka jen vrsek. V nedeli nafotim a dam to sem. Snad se mu... celý příspěvek >
Gloxinie - svinování listů, 24.9.2013
Té mojí se taky svinovaly listy, přímo na ní slunce nesvítilo, a kdyby nebyla na světle, je zas pak taková vytáhlá a polehává. Tak nevím, čím to je.
Roztok proti larvám svilušek, 17.9.2013
Dobrý den, prosím o radu. Koupili jsme dům se zahradou, vyseli trávu a na určitých místech se trávě vůbec nedaří, jako by jí něco žralo odspou. V zemi jsme našli tyto larvy. Poradíte?
Hrbolatá jablka, 3.9.2013
Dívala jsem se na netu, jak vypadá hořká skvrnitost a to je jiné. U mě na povrchu slupky není nic vidět, jen ty hrboly a po odkrojení je dužina asi 1 cm do hloubky hnědá.
Hrbolatá jablka, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Letos poprvé mají některá jablka zvláštně hrbolaté místo, po odkrojení je dužina hnědá, ale ne přímo hnijící. Jinak jsou vyvinutá pěkně, Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být. Napadlo mě jedině, že je upražilo letošní slunce
Proč mi odcházejí dýně?, 19.8.2013
To moje cukety do teď neměly jediný plod, mají pořád jen samčí květy. Je to normální? Ostatní už sklízí. Mám 3 rostliny a ani jedna nehodlá plodit. Nevíte někdo?
Povadlé okurky, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Příroda a taky skleník jsou kouzelníci. Po chladných dnech v červnu mi z okurek zbyla jedna s třemi listy a jeden pahýl s jedním listem. Obě se vzpamatovaly a na té větší už budu sklízet. A to jsem je chtěla vytrhnout.
Poznáte někdo keř?, 20.6.2013
Tak Josefe, můžete si udělat další zářez , protože si myslím, že je rozhodnuto. Listy jsou aromatické a navíc jsem ji přece jen našla v tom zahradnictví v bahenních rostlinách. Hledala jsem totiž v listnáčích. Takže Vřesna bahenní- tak je tam... celý příspěvek >
Poznáte někdo keř?, 19.6.2013
Tak jsem se přihlásila, abych mohla později dát víc fotek. Josefe, obdivuju vaší houževnatost a vědomosti. Mě to taky nedá, ráda bych věděla, co je to zač. Ten voskovník se podobá nejvíc, ale četla jsem že má aromatické listy, tak je musím očuchat .... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika