Příspěvky uživatele - 90.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorova Pila Husqvarna 371, 23.6.2015
Eventuelně by mohl být špatně seřízený karburátor. Je možné, že jde příliš mnoho směsi do válce.
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 5.6.2015
Díky za info. Těch 3000-3100 ot/min je asi optímální. Mirek
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 4.6.2015
Díky za info. Já to s tím propadáváním mám poněkud složitější. Trávník jsem dost při zakládání před 4mi lety "usel", takže je hustý jako kožich a tím toho moc nepropadne. Sice vertikutací jsem to už dvakrát dost drasticky prosvětlil a chvíli byl... celý příspěvek >
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 3.6.2015
Děkuji za info. Měřák otáček a motohodin s různými dalšími nastaveními. jsem si koupil na Aukru a za ty peníze je to nějaká No Name China. Ale otáčky a motohodiny ukazuje a to je pro mě hlavní.  Musím zaťukat, zatím žádný problém s traktorem... celý příspěvek >
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 3.6.2015
Ještě bych rád opravil můj dotaz na mulčovací sadu a deflektor na traktoru STIGA. uvedený v bodě 2), kde se ptám na rozptyl, což je poněkud nesmysl. Při mulčování by se do stran nic rozptylovat nemělo a deflektor je pro vlastní mulčování nepodstatný,... celý příspěvek >
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 3.6.2015
Dobrý den, v loňském roce téměř koncem srpna jsem zakoupil zahradní traktor STIGA ESTATE 3084 H. K traktoru jsem obdržel mulčovací sadu (záslepku tunelu a dva mulčovací nože) a nyní zvažuji dokoupení deflektoru. Sadu jsem ještě nepoužil, zatím... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 17.5.2015
Já občas zaleji růže logrem z mleté zrnkové kávy. Dělám to již od jara a mšice na růžích nemám.
Husqvarna 365 x torq, 4.4.2015
Tak HQ 560 XP je super pilka, ale není určená na každodenní těžbu. Zvládnete s ní pokácet stromy klidně okolo 3 kubíků úplně na pohodu, ale není stavěná do těžby. Na takto velké stromy, jak píšete, bych určitě volil HQ 576 XP, jak už jsem... celý příspěvek >
Husqvarna 365 x torq, 2.4.2015
Tak jestli se rozhodujete mezi 365 a 372 XP, šel bych do 372 XP.
Husqvarna 365 x torq, 2.4.2015
Zdravím, do každodenní těžby bych doporučil HQ 576 XP. Už se dělají i s klasickým karburátorem, ne jenom s elektronicky řízeným. Je dobře ergonomicky zpracovaná a dobře se s ní pracuje. Má dost velký výkon i objem, takže s ní porazíte prakticky... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 23.3.2015
Máte pravdu, že zadní čelo při zvedání i spouštění jede po zemi. Já to zvedal na trávníku a zásdaní problém nebyl. Usuzuji tak z toho, že pokud by čelo mělo tendenci příliš "rýt" při zvedání či spuštění do země, muselo by to trávník skalpovat na... celý příspěvek >
Hecht 5176 zahradní traktor, 15.3.2015
Zdravím, na Heuréce je na uvedený typ traktoru jedna recenze, bohužel nepříliš příznivá. Víc vám nepomůžu. Mirek
Příčina a léčba ušního svrabu u králíků, 8.2.2015
stoprocentně zabírá Ivomec. Aplikuje se podkožně dle váhy... zpravidla 0,2 ml malou diabetickou stříkačkou. Po vyléčení jsou již králíci vůči svrabu zpravidla imunní. Kotce doporučuji po vykydání ošetřit postřikem Savem a důkladně si prověřovat nové... celý příspěvek >
Výměna nožů u Stigy 3084, 6.2.2015
Koupil jsem si zvedák zahradního traktoru. Výrobců je spousta a základní typy jsou dva. Jeden typ je na principu páky s kolíbkou zvedající obě přední kola druhý typ je na principu šroubového bočního heveru.
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
Ano tato přilba je v současnosti asi nejlepší jakou můžete sehnat. Perfektně sedí, tlumí, je lehká a přes štít je výborně vidět. Trochu mě zaráží, že chcete jít dělat do lesa a moc se neorientujete v takovýchto základních věcech. Nicméně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika