Příspěvky uživatele - 102.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Monilioza - letní měsíce, 15.7.2013
Dobrý den, jde nějak zabránít šíření nebo omezit účinky moliózy v letních měsících? (už usychají i větve) Nebo je letos už pozdě a musí se počkat až na jaro a stříkat před květem a při opadu okvětních lístků? Zatím jsem ničím nestříkal a... celý příspěvek >
Usychání švestek, třešní, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Stromy jeden rok jsou relativně vpořádku a druhý na jaře už část stromu neobroste:-(Začalo to u dvou stromů a teď se to nějak rozšiřuje a nevim co s tým mám dělat. Stříkal jsem, několik let, zatím jenom proti pilatce v období kvetení 2x a to už... celý příspěvek >
Usychání švestek, třešní, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Další strom
Usychání švestek, třešní, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Přidávám pár fotek celých stromů
Usychání švestek, třešní, 15.5.2013 Obsahuje fotku
Ještě připojuji i líc listu
Usychání švestek, třešní, 15.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jaká může být příčina usychání švestek v sadu. Poslední dva roky začaly v dost velkém rozsahu schnout. Postihuje to i třešně a například Althanovu renklodu a přestávají se mi líbit i jabloně. Usychájí i velké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika