Příspěvky uživatele - 124.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Ano, je to standardní černá PE hadice určená pro podzemní rozvod vody.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
Děkuji za rady a informace. Čerpadlo jsem objednal, napíši za týden, jak to funguje. Snad je ještě, na výtlakem mám dat asi taky 3/4" aby to bylo vyvážené?
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
Nebrání tomu nic, teda kromě připojení čerpadla, ještě jsem ho nekoupil. Vybral jsem tohle: Einhell Automatická domácí vodárna BG-AW 1136 41.767.12 - tak snad to bude slapat.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
Závodněné to mám. Zkusil jsem do studny ponořit malyše a pod hladinou jsem z něj nasadil hadici do sání a normálně to teklo, do výšky podlahy to však šlo jen s malyšem, samospádem to jde jen úplně u země...
Sekačka z Lidlu, 23.7.2013
To nevím, nemám tušení, na jakem je ta spojka principu. Zatím jsem s ni sekal jen 2x cca 2000m2.
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 25.6.2013
Jaky je v praxi rozdíl mezi čtyř rychlostní převodovkou? Je to takový rozdíl v komfortu? Anebo je to skoro totéž?
Mulčovací sekačka, 17.6.2013
Napsal jsem to špatně, tím púrofi jsem měl na mysli "komunální" použití - tedy kařdé ráno navrhrknu stroj a celýž den s ním sekám, co je zrovna na řadě. Nicméně zpátky k tématu, kde se vybírá z jednoúčelových mulčovacích sekaček s pojezdem, kde v... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Také už pár týdnů vybírám novou sekačku a ačkoliv vám neporadím s výběrem, podělím se alespoň o zkušenost, kterou rozhodně nekupovat. Teď o víkendu jsem zkoušel jednu z lacinou a v dTestu opěvovanou sekačku Hecht 548 SW... Když pominu úsměvnou... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 2.6.2013
A jaky model s vyšší cenou byste mi doporučil? Prodejce v Husqvarne mi doporučil R152Sv, protože budu převážně mulcovac nebo sekat přerostl onu trávu s vyhozen do boku. Jake jeji hlavní přednost uváděl velkou světlo sit nad 10cm, kulatý hluboký... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 29.5.2013
Pak je tedy otazkou, zda na takovýhle terén nevzít radeji předchůdce, což je Husqvarna R52S, která je pravé v do prodeji - ma Kulíšková ložiska, silný motor a záběr 53. Všechno nové nemusí byt lepší... Chtělo by to názor někoho, kdo zřekla něco... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R52S, 23.5.2013
Tato sekačka pomalu mizí z nabídek prodejců, tušíte někdo jaký model nastoupí na místo tohoto "chalupářského bivoje"m jak se jí již léta mezi prodejci přezdívá...?
Rotační sekačka - mulčování?, 15.5.2013
Taky máme už 10 let Stigu, ale nikoliv sekacku, ale vyloženě mulcovac. Takže s ni nemůžeme ani sbírat do koše, ani boční vyhoz, ale ono to není potreba. Umělců je tak poradne, ze takovou funkci proste nepotřebujeme, trávu rozesílá na cimprcampr. Při... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 13.5.2013
O tom jsem také uvažoval, ale jen asi třetina pozemku e přístupná traktorem, zbytek je částečně v lese, kolem chaty, kde je skalka, a čast je samostatne u vody. Nejaka klasická sekacka s velkými koly a výkonným motorem by to měla zvládnout. Ale je to... celý příspěvek >
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 7.5.2013
Když to tak čtu, začínám zvažovat údržbu resp. založení trávníku jen na poloviční ploše kolem chaty a na břehu reky a na svah v lese raději zapomenu a koupím nějakou klasickou sekacku s nejakym silnym B&S motorem s moznosti nastavení vyšší výšky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika