Příspěvky uživatele - 92.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šárka na listoch?, 26.5.2013
Ako sa prejaví šárka na listoch sliviek? Teraz majú moje slivky listy bez krúžkov, no v lete sa na mnohých objavujú bledé krúžky. Môže to byť šárka?
Actinidia deliciosa Jenny, 26.5.2013
Preštepiť za zelena - teraz. Má zlú afinitu s inými odrodami, preto na preštepenie drevnatými vrúblami zabudnite. 
Levne tycky k reve, 22.5.2013
Prečo matky?
Kedy striekať proti hnilobe?, 18.5.2013
Mám staršiu marhuľu Vesna a pri dozrievaní jej každoročne zahníva asi polovica plodov. Tento rok som ju striekal počas kvetu Dithanom. Mám tento postrek teraz opakovať alebo čakať, pokým budú napadnuté prvé plody?
Muškát Ottonel, 9.5.2013
Mne rodí dostatočne. Teraz na 3-ročnom kre som načítal 8 strapcov. Polovicu som musel odstrániť, aby sa nevysilil.
Hnojenie marhule na list, 8.5.2013
Mám 10-ročnú marhuľu Vesna, ktorá má veľa malých plodov a tie každý rok po odkvete opadnú. Rád by som ich videl ako "priberajú na váhe". Poradíte postrek na list? Strom hnojím s NPK do pôdy.
Muškát Ottonel, 5.5.2013
Už niekoľko rokov pestujem Muškát Ottonel pre jeho výbornú chuť a mrazuvzdornosť. Aké máte skúsenosti s touto odrodou, lebo mne čiastočne trpí múčnatkou aj perenospórou? Sused, ktorý sa o vinič vôbec nestará, nemá na nom žiadne choroby. 
Ako sa starat o preockovany vinic, 4.5.2013
To sa čudujem. Mne sa vlani pri preočkovaní polovice kra neujalo ani jedno očko.   Teraz som nemilosrdne zrezal celý kmen a chytili sa všetky očká.
Jarné štepenie broskýň, 15.4.2013
Pred mesiacom som preštepil broskyňu vrúbľom z nektarnky Tena. Z vrcholného očka už kuká zelený lístoček. Myslíte, že mám nádej na prijatie a úspešný rast alebo je to len klam?
Vrúbľovanie marhule, 18.3.2013
Broskynová podnož patrí len do najteplejších oblastí, v chladných trpí glejotokom.
Vrúbľovanie marhule, 14.3.2013
Pochybujem, že sa vám to teraz ujme. Broskyňa potrebuje na ujatie očka alebo vrúbľa teplo, a to nie je. 
Žloutenka nebo klejotok - monilioza či rakovina?, 7.3.2013
Ja mám záhradu na vlhkej ílovitej zemi a broskyniam a nektarinkám sa tam darí. Dokonca majú neskutočne veľké úrody. Na suchšom kopci mi málo rodili a po pár rokoch odumreli. Teraz silno režem, hnojím len močovkou a často kyprím pôdu. Raz som pohnojil... celý příspěvek >
Marhuľa málo kvitne, 6.3.2013
Mám asi 20-ročnú marhuľu Vesna, ktorá má obrovskú korunu a veľmi málo rodí. Je zasadená na malom kopci pri Piešťanoch. Veľkopavlovickú mám pri nej a tá rodí nadmerne. Čiže v pôde to asi nebude. Čím ju mám teraz na jar pohnojiť, aby zakladala viac... celý příspěvek >
Jarné štepenie či očkovanie broskýň?, 6.3.2013
Vymrzlo mi očko na zaočkovanej broskynke. Oplatí sa ju teraz preočkovať alebo preštepiť? Máte s tým skúenosti?
Kedy môžem rezať a preštepovať veľkoplodé kiwi?, 14.2.2013
Neviem, či už nie je čas na rezanie a preštepenie veľkoplodého kiwi, aby neslzelo. Aké máte skúsenosti?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika