Příspěvky uživatele - 220.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 26.1.2014
Dobrý den, všem velice děkuji za nápady, už se těším až na tom začneme na jaře pracovat... Hezký den Darina
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 22.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Chtěla bych si dát na zahradu pnoucí růže. Jako oporu jsem si našla kovový obelisk, přikládám fotografii. Jde mi o to, jak ho upevnit do země?Předpokldám, že zabetonovat konce, máte někdo vlastní zkušenost?Rozměr obelisku je... celý příspěvek >
Japonská vrba - žloutne listí, 24.8.2013
Dobrý den, prosím o radu. Začala mi žloutnout japonská vrba.Listy jsem prohlédla, žádného viditelného škůdce jsem nenašla, snad jen trochu povlak na spodní straně listů.Mám ji něčím postříkat? Děkuji za radu a hezký den. Darina
Moruše - pěstování, 18.6.2013
Dobrý den, chytsám se koupit moruši Albu převislou, tedy bílou.Naroubovaná je cca 2,20nad zemí.Chtěla bych si ale ujasnit několik věcí a to: je tento druh převislé bílé moruše samosprašný, bude mít plody, kdy se stříhá, aby měla pěknou hustou korunu,... celý příspěvek >
Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?, 9.6.2013
Dobrý den, nevím,jestli Vám bude ještě má rada něco platná... Mám také malou zahradu a na ní uprostřed studnu, tedy plastový poklop od ní(studňové čerpadlo je zasazeno do velké plastové nádoby a ta je zasazena pod povrch).KOlem poklopu jsem udělala... celý příspěvek >
Fagus sylvatica purpurea pendula - velikost, 5.6.2013
Dobrý den, měří zhruba 160cm, takže na výšku mi stačí, ale chtěla bych, aby měl víc větviček. Děkuji
Fagus sylvatica purpurea pendula - velikost, 30.5.2013
Dobrý den, tento týden jsem si buk také koupila.Jedná se o převislý kultivar.Má prozatím pouze dvě větvičky, chtěla bych se zeptat, zda ho mohu stříhat, kdy je to nejvhodnější, aby mu zhoustla koruna a jak rychle tento druh roste? Děkuji za... celý příspěvek >
Malý jehličnan do předzahrádky, jižní strana, 7.5.2013
Paní Lído, moc děkuji za Vaši radu, dnes jedu do školek, tak se po jalovci podívám, asi by nejvíce vyhovoval... krásná je i "montgomery",ale tu mám již v zahradě za domem:-) Ještě jednou děkuji.
Malý jehličnan do předzahrádky, jižní strana, 6.5.2013
Dobrý den, zem spíše suchou, ale kvalitní, tvarově nic rozkladitého, bude kousek od hlavního vchodu, tak by mi moc nezasahoval do cesty, na barvě nezáleží... jediné, co mne napadlo je Picea glauca 'Conica',ale byla bych ráda za další rady... není to... celý příspěvek >
Malý jehličnan do předzahrádky, jižní strana, 6.5.2013
Dobrý den, prosím o radu.Chtěla bych si do předzahrádky dát nějaký jehličnan, hlavní je, aby byl malého vzrůstu max do 2m a vydržel úpal. Předzahrádku mám na jižní stranu a záhon kousek od domovní zdi. Děkuji za reakce.
Vrba japonská, 4.5.2013
Dobrý den, mám stejný problém, v březnu, když začala malinko pučet, tak jsem vrbičku ostříhala, nechala jsem jen silné větvičky o délce cca 10cm, pak přišlo ochlazení a mrazy kolem -10.A nyní mi vrba obrůstá jen na jedné větvičce a zbytek je holý,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika