Příspěvky uživatele - 229.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak hluboko muze byt travni semeno, 17.9.2018
Mně se to zdá hluboko. A navíc to utemování deskou! Volil bych nový výsev a přehrabání hráběmi. Řekl bych, že je ideální doba pro založení trávníku a nejspíše ani nebude třeba zalévat. Tak směle do toho. Josef. A ještě poznámka:... celý příspěvek >
Nepozná to někdo?, 17.9.2018
No, když to tvrdíte, já Vám to neberu... Pokud jste zadavatel původního dotazu s fotkou, můžete stromek nafotit v aktuálním stavu (nejlépe i s detaily - rub jehlic, pupeny, kůra...)? Předem děkuji. Josef.
Popínavá rostlina na slunce pro zakrytí drát. plotu, 5.5.2013
Pouze některé popínavé zimolezy jsou stálezelené. Většina je opadavých. Josef.
Převislý modřín - řez, 5.5.2013
Nehledejte v tom žádnou vědu. Jednu nejvhodnější větvičku bych vyvázal k (bambusové) tyčce - několik úvazků po celé délce vyvazované větvičky.. Udělal bych to co nejdříve. Zaštipovat netřeba. A příští rok zase vyvázat nesilnější, nejvhodnější... celý příspěvek >
Kridlatka v travniku, 5.5.2013
Také by mne to zajímalo. V metodikách likvidace křídlatky (které jistě také máte pročtené), se o použití selektivních herbicidů nikde nepíše (alespoň já jsem na to nenarazil). Osobně jsem však přesvědčen, že to musí jít. Jde o to, jakou účinnou látku... celý příspěvek >
Brouci, 5.5.2013
Každopádně něco z čeledi nosatcovitých. Josef.
Vzdálenost přísavníků při výsadbě, 5.5.2013
Odpovídám sice až po několika dnech a možná to máte už vyřešené (vysázené). Záleží na tom, jak rychle chcete mít zeď porostlou. Sám bych volil vzdálenost 2-3 m, ale klidně je můžete nahusti po 1 m anebo naopak zvětšit spon na 5 m i více. Viděl jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika