Příspěvky uživatele - 204.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor vs. krtince, 5.4.2016
Právě ničit nože je škoda. To bych se tu jinak neptal. Nakonec jsem použil taženou traverzu, ale moc co cuká, takže ideální to není. Nakonec jsem tedy použil stejně staré dobré hrábě :D
Zahradní traktor vs. krtince, 24.3.2016
Zdravím, mám poměrně silnější zahradní traktor a hektarovou zahradu plnou krtinců, napadlo mě, jak je srovnat pomocí traktoru? nemátě někdo vymyšlen nějaký forichtung? napadly mě nějaké luční brány, ale viděl jsem jen moc velké, za opravdový traktor... celý příspěvek >
Zahradní traktor - srovnání krtinců?, 23.3.2016
Zdravím, mám hektarovou zahradu, hodně krtinců a jsem línej je rozhrabovat. Mám pomerně silnej zahradní traktor a tak mě napadlo vyrobit si něco za něj, abych ty krtince rozhráb. Jenže nějak nemám nápad, co použít. Nejlepší by byly nějaké luční... celý příspěvek >
Jak udělat zahradní zídku, 8.6.2015
Osobně dělám jen suché zídky. Když se kámen dobře vyskládá, drží na věky. Časem se spáry zanesou zeminou a můžete si mezi kameny vysázet nějaké skalničky, rozhodně to vypadá lépe, než kameny spojené maltou/betonem. Sedět se na ní dá také, ale chce to... celý příspěvek >
Stiga traktor, 8.6.2015
Zdravím, tak jsem pořídil Stigu 6102 HW. Po prvním sečení musím říci, že super. Pozemek máme ve svahu, ale traktor si s ním poradí jako nic. Perfektně sbírá trávu, zkoušel jsem i vysokou trávu a bez problému. Možná při vysoké trávě by se koš... celý příspěvek >
Stiga traktor, 12.5.2015
A to je tedy nejširší místo na traktoru? tak to by bylo super, to jste mě potěšil :) Měl jsem strach, abych nemusel hledat užší traktor. Díky moc.
Stiga versus Honda, 12.5.2015
Já když jsem vybíral sekačku, tak jsem uvažoval také o hliníkovém šasi a každý mě zase přesvědčoval, že je náchylné například na odražené kameneny. Samozřejmě mám na mysli někde mimo anglický trávník, takže záleží, jakou máte zahradu.
Stiga traktor, 11.5.2015
Ještě bych rád doplnil dotaz, šířka záběru sečení je zároveň maximální šířka traktoru? musím vybírat i podle šířky dveří a rozměry traktorů nemůžu nikde najít.
Stiga traktor, 11.5.2015
Dobrý den, rozhodujeme se o pořízení zahradního traktoru. Už nás nebaví otrokařit za sekačkou. Zahrada cca 7500m2, vlnitý terén, větší část zahrady v mírném svahu. Sečení cca 1x za 2-3 týdny. Rád bych využil i vozík o odvozu trávy od... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Takže nakonec jsme koupili STIHL MS311. Po víkendu řezání jsem spokojen. Výkon parádní, pila se nedusí. Možná trochu vyšší je spotřeba, což je dáno výkonem. Vibrace jsem skoro nezaznamenal. Největší nevýhodou je váha, při kácení a řezání na palivové... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Dobrý den, asi se Vám ježí chlupy na ruce jen když čtete nadpis. Ale přesto se zeptám. Forum je plné diskusí, které se věnují těmto dvoum značkám. Teď sem v situaci, kdy se sám rozhoduji mezi těmito výrobky. Chci si koupit pilu kolem deseti... celý příspěvek >
Antiskalpovací kolečka u traktoru - nezbytnost?, 12.7.2013
Dobrý den, řeším výběr zahradního traktoru v ceně kolem 50-60 tisíc, na rozlohu zahrady 7000m2 v mírném svahu. Zahrada je sice pravidelně sečena rotačkou, část křoviňákem a bubnovkou na traktoru, přesto je plná nerovností, hrbolů a pod. Nevím,... celý příspěvek >
Citronovník Meyer, 17.5.2013
Dobrý den, má někdo prosím zkušenosti s pěstováním citronovníku? Mám ho v paneláku, včera zakoupen, rostlinka cca 15 cm, několik květů, jeden malý plod. Rád bych se zeptal jak často zalévat, jestli je lepší ho mít na okně nebo někde v slunné... celý příspěvek >
Stiga Estate Master, 17.4.2013
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli někdo nemáte zkušenosti se zahradním traktorem Stiga Estate Master. Rád bych výhledově nějaký traktor pořídil, ale na drahé stroje nejsou finance. Sekal by pozemek 7000m2, svažitý, pravidelně udržovaný,... celý příspěvek >
Stiga Combi 53 SQ BW nebo Turbo 50 S, 17.4.2013
Hliníkové šasí bych osobně nebral, je náchylnější na kameny a pod. Ale je to jen můj laický názor. Osobně mám Stigu 55 SQ Turbo na hekterovou zahradu, přerostlou trávu. hrboly, kopce a poradí si s tím naprosto bez problému. Trošku horší je sbírání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika