Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
no vetsi, to muze byt i 5 ale taky 15m...! treba hezky je Gleditsia triac.Sunburst, vetsi Catalpa bignonioides nebo stromové magnolie...
Poraďte jaký strom, 27.5.2014
take napiste z jake jste lokality a hlavne jak velky chcete, aby ve finále narostl..
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 24.5.2014 Obsahuje fotku
vcera jsme dostali primy zasah, vcerejsi znama Hořovická bouřka, která vznikla nad nami a smetla cely sever republiky nadelala peknou paseku, salaty jsou opravdu na salat, spenat je jiz hotovy-jen podusit, nastesti nemam stale vysazene plodove... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 17.5.2014
sazenice mate pekne, nebojte, zas je lepsi vysadit mensi a pevne nez vysoke, ktere pak mohou mit pri silnejsim vetru venku problemy.. vysazuje se do predem vyhnojene pudy, muze se pridat kompost, zetlely ci granulovany hnuj, npk s guanem apod..., ja... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 16.5.2014
ted zalezi co se tim mysli-vietnamska okurkja, nejedna se spise o lagenarii-ta se pouziva tepelne upravena-jakozto mlade plody..
Záhada s kořenovou zeleninou, 7.5.2014
to by zas asi nevyklicily horni partie... nevim zda merlik ma tuto virozu nebo je to nedostatek prvku, snad se jeste ozve nekdo dalsi
Záhada s kořenovou zeleninou, 5.5.2014 Obsahuje fotku
V předjari jsem vysel mrkev a kořenovou petrzel, k memu uzasu petrzel nevzesla vubec (98%) a mrkev jen v horni casti vsechny radky, tam kde nebyla mrkev, nerostl ani plevel, kde byl, tak tam mrkev byla. Semena jsou cerstva, herbicid jsem do nich... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 5.5.2014
máte to pane Vlasto krasne vysazene, vzorna vinička, Vysočina je ale Vysočinou, s tím se asi nikdy nic udělat nedá
Rajčata pro sezónu 2014, 4.5.2014
jedinym plusem toho Indiga byla vloni velice dobra odolnost proti praskani, ovsem tim vycet kladnych vlastnosti skoncil, proto me zajima tato odruda, kteoru jsem uvedl, mozna bude lepsi, kdyz je to F1 sorta, ale jak známe dane sacky, ne vse je tak... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 4.5.2014
tak jsem zjistil, ze uz jsou dalsi jine a nove odrudy techto černých rajcat, vloni jsem byl zklaman... nema pro letosek nekdo tuto sortu?
Lilkoviště 2014, 2.5.2014
a jake sorty budou letos?
Rajčata pro sezónu 2014, 2.5.2014
no to jsou teda odvážlivci, takovou vraždu bych teda neudelal, tim spis, že predpovedi nejsou idealni a teplota ve 2m je jeste mirnejsi oproti te u zeme
Mráz - malé plůdky meruněk, 2.5.2014
no Petře... prekvapive hodne plodu Kiotto, u me je Kiotto jasnym vitezem a ma dostatek plodu, rozhodne v merunkach jasny vitez, uvidime co nasl.tyden a dalsi mraziky...
Co je to za rostlinu?, 27.4.2014
je to divizna, takže kdyz si pockate, vyroste vam velky stvol a na nem kvety, ktere lze vyuzit i na čaj, jinak bude vysoka, tak jak je u nich zvykem...
Mráz - malé plůdky meruněk, 23.4.2014
ja udelal jediny postrik dle ametu a zatim ani list spatny
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika