Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozná někdo prosím co to je?, 24.1.2014
Budete zklamaná, modrá pivonka neexistuje... bude maximálně s nádechem do levandulové, modrá jen ve photoshopu . Co se týká výsevu semínek, doporučuji přečíst tento článek.
Tekvice - recepty osobne odskúšané, 23.1.2014 Obsahuje fotku
Na lívanečky padla menší polovina (doufám že to nečtou žádní matfyzáci ) dýně na fotce. Je to přesev Sweet Dumpling. Druhá polovina šla do koláče. Není špatný ale dělám i lepší dobroty, dostal známku 2-. Je to upravený recept z... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 23.1.2014
Tak ty dýnové lívanečky z Toprecepty 200g dýně,100ml mléka,100g hladké mouky,4 lžíce cukru moučka,2 lžíce oleje,4 vejce,1 lžička skořice, trochu rumu,1 prášek do pečiva, špetka soli Dýni nakrájíme na kostky pak ji se skořicí povaříme, potom... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 22.1.2014 Obsahuje fotku
Peter, nejsem si jistá jestli mám 100% Sweet Dumpling... semínka jsem dostala a byla z přesevu. Podle vašeho obrázku, je moje SD něčím míchnutá ale je chutově dobrá. Včera jsem z půlky udělala lívanečky, zítra z druhé půlky budu dělat buchtu. Jednu... celý příspěvek >
Papírák, 19.1.2014 Obsahuje fotku
Louskáček hříbeček vypadá krásně Předloni jsem měla velkou úrodu ořechů, odrovnala jsem na nich louskáček od Tescomy , celý rok jsem koukala co bych koupila za náhradu, nakonec jsem si nevybrala a skončila u staré paličky na maso. Loni bylo... celý příspěvek >
Liči, 15.1.2014
Taky se na to chystám Dle knížky Subtropy - p. Šamla... směs rašeliny a písku 1:1, teplota 25C, vlhké prostředí a chránit před sluncem a během 4týdnů jsou venku.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.1.2014 Obsahuje fotku
Já používám lakovou fixu, stojí víc (cca 50,-) ale vydrží a obyčejné plastové jmenovky ze zahradnických potřeb, balení 100ks stálo asi 30,-
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 9.1.2014
...kdoví jak bude za měsíc nebo za dva. Udělám to ted, dokud je pěkné počasí . Loni jsem vyměnila vyžilou hlínu asi za tři kolečka kompostu, tak letos bych dala jen při sázení pod rostliny.  Granul. hnůj jsem zaryla už na podzim a něco málo... celý příspěvek >
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 9.1.2014
Díky ...musím si tedy sehnat ještě nějaký igelit, měla jsem jen asi na 1/3 skleníku.
Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 9.1.2014
Otázka k použití dusíkatého vápna... zaryla jsem ho, zalila jsem a položila igelit. Jak dlouho by měl ten igelit zůstat?
Aprílová zima, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Moje první letošní sněženka, loni to samé... opět takhle blbnou, slunce na ně nesvítí a přesto kvetou už v lednu
Prodat či neprodat, 30.12.2013
Já bych neprodala. Pokud se na to ted necítíte, zkusila bych jak tady někdo psal, na čas pronajmout. Uvidíte že se vám bude stýskat po "rýpání v zemi" "Jediné co má na tomto světe cenu je půda a to co na ní vyroste"...to mi kdysi někdo řekl a... celý příspěvek >
Hosta odolná slimákům?, 30.12.2013
Lída má pravdu... píší že, hosty s krabatými listy, s modrými listy a s listy vysoko (Krossa regal) jsou odolnější. Já tedy žádnou velkou invazi slimáků nemám, když vidím něco nakousnutého tak sypu Ferramol a je klid. Mrkněte sem. je tam... celý příspěvek >
Slunéčka - co to dělají?, 28.12.2013 Obsahuje fotku
Nedávno jsem o tom někde četla, proč asijské berušky rády lezou do bytů. V domovině přezimují ve skalních šterbinách, tady jim to připomínají vyšší domy a paneláky.  Naše slunéčka přezimují spíše v listí, v kůře stromů, pod větvemi apod.... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 26.12.2013
Já letos dvakrát zalila kopřivovou jíchou vše ve skleníku a letos jsem poprvé neměla mšice na paprikách . Ale smrad ve skleníku hroznej asi dva dny
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika