Příspěvky uživatele - 152.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 27.2.2017
Děkuji moc oběma, nebyla jsem si právě jistá, jak přesně na to a co vadí. Krásný den Ivana
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Foto nemám, na škůdce to nevypadá.  Sousedka si myslí, že to neroste, protože je blízko stromu. (Byl asi metr padesát od mladé jabloně.) Letos je na jiném místě, tak uvidím. Jen jsem si říkala, kdyby se zase zasekl, jestli třeba nemáme... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
A nikdo žádný nápad, proč by to mělo nerůst?
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Někdo vysívá do substrátu pro klíčení, až pak přesazuje do normálního. Já třeba jsem to napřed dávala do misek od zmrzliny hromadně, ono i těch 14 dní, kdy kelímky nejsou všude je docela fajn. Až pak, když jsou rostlinky zralé na přesazení (a obvykle... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Podle toho, jak vypadají, kdy je potřeba.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Dobrý den, hrášek se mi nedaří - vždycky pěkně vyklíčí, vyroste tak na 15 20 cm, vytvoří jeden lusk a tím to skončí. Chybí mu něco?
Co je to za bylinku?, 29.3.2016
Asi vám nezbyde nic jiného, než počkat, až to poporoste a pak poznat podle vůně, všechno je to dost odlišné. Případně vzít kousek do obchodu a čichem srovnávat, jak voní to vaše a to v obchodě. Petržel i libeček mívají, koriandr občas taky.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
Já bych uštípla ty první lístky a sazeničky zasadila až "po krk". Aby čouhaly jen ty vršky.
Sazenice ruží od Starkl - nechytili sa, 30.6.2015
Mně se ujalo vždycky všechno, kromě 2 balkonovek, které přijely opravdu bídné, bez řečí poslali balík nových. Růži od Starkla mám dvě (na zahradě) - chytly se obě pěkně. Nebude to "Starklem", spíš nějaká shoda okolností. Melisa
Neznámý keř, 23.6.2015
Bude to on, vygooglila jsem ho i s tím podzimním zbarvením. Děkuji moc.
Neznámý keř, 22.6.2015
Vypadá to tak, podle fotek je to přesně ono,  ale všude se píše, že u líčidla první mráz rostlinu spálí, ta se zatáhne a na jaře znovu vyroste - tohle má krásné podzimní zbarvení, listy se dlouho drží, některé až do jara a obráží to (mimo jiné)... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 18.6.2015
Pokud by to nemusela být bílá, ale krásně sytě žlutá, tak doporučuju Goldregen, voní krásně, je hodně vzrůstná, tak by šla jako pnoucí, a barva je hodně svítivá, ta by se neztratila. A pak máme ještě obyč Emilia Maria od Starkla, ta má právě ty... celý příspěvek >
Přesazení růže, 18.6.2015
Snažila jsem se načíst tady k přesazování starších růží, co se dalo,  na chránění stínovkou jsem tedy nikde nenarazila. No nevadí, byl to stejně riskantní podnik tak jako tak, ale jinak to nešlo. Jedna větvička zatím vypadá zelená, tak se... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015
Mně přes dovolenou jedna vzrůstná odrůda udělala tolik výhonů takové velikosti, že jsem to s vyštipováním vzdala - nešlo se v tom už ani zorientovat. Vyvazovala jsem to k plotu a byla to džuhngle. A rajčata dozrávala až do mrazů. Zrálo to úplně... celý příspěvek >
Přesazení růže, 15.6.2015
No ale nebylo by třeba to kiwi při vedru povadlé celé? Tady zhnědly některé listy a je po nich, zbytek nebyl ani svěšený.  Růže byla sestřižená docela hodně, samozřejmě je možné, že měla být víc - ještě to vezmu. Předtím byla krásně zelená, mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika