Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 5.11.2014
A co s nima dál? Jak je zaopatříte na zimu?
Je možné sázet malé stroužky?, 30.10.2014
A nemáte ho sklizený brzo? Stonky jsou ještě hodně zelené.
Olejnatá dýně - semena, 23.10.2014
Jádra se praží i s obalem a až poté se louskají. Za syrova bych to nejedl, na to louskání my tu na jihu už máme "vypěstovaný" technologický postup. Těm největším mazákům na to stačí jedna ruka a kapsa plná jader. Naložená jádra v soli dám před... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 23.10.2014
Čau Wimpi, Revus má na rajčata 1 den.
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Není zač! Neodolal jsem a už mám v nákupním košíku Tomatoberry Grande Seeds, 10 seeds £2.69 
Odrůda rajčete, 15.10.2014 Obsahuje fotku
Tomatoberry (original) je produktem firmy Tokita z Japonska a je určeno pro velkovýrobny, Tomatoberry garden pro drobné pěstitele. Pobočky má Tokita ještě v Indii, Itálii a usa. Nevím kdo má práva na distribuci, ale k dostání jsou v originálním... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Berte pokud možno jen originální balení!!! Já je sice z první generace i přesívám (rozdíl nepozoruji, je to izolovaná první generace), originály z Anglie došly, a proto pro příští rok plánuji nákup nových. Má je v nabídce i Kiepenkerl (Gardenberry) a... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 10.10.2014
Melouny na pultech jsou vyhnány vodou a dusíkem, možná nejjlepší jsou na tom ty zablácené z Maďarska. byl jsem přímo znechucen v Řecku, kde ze tří koupených melounů nebyly dva k jídlu. Meloun je pouštní rostlina a umí si vodu najít velmi hluboko,... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 23.9.2014 Obsahuje fotku
Zdravím pane Vladimíre, mě už po letošku netrápí skoro nic , jen se mi stále nechce do úklidu toho bor..elu co na záhonech zůstal. Jen tak pro zajímavost, praskly mi i malé plody citrusů. Co se rajčat týče, tak nic nového nechystám, dokonce opět... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 22.9.2014
Nad chorobami a suchem se vyhrát dá, nad vodou téměř nikdy. U mne letos sezona venkovních rajčat skončila již před koncem prázdnin. A je jedno zda rostliny byly mladé, staré, na záhoně nebo v květináči. Všechny byly plísní černé jak uhel a popraskané... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014
Provzdušnění, méně střapců, lepší přístup k hlavě a ke střapcům. Mám to vždy celkově hodně přehustěné, blbě se v tom orientuje. Letos jsem tak měl Arkadii a moc se mi to líbilo. Bude o dost méně střapců, ale budu jim moci věnovat větší péči. Stejně... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014
Réva plesniví a hnije, nemá sladkost, mnozí se ani do vinohradů nemohou dostat, všude jsou jezera vody. V naší lokalitě jsou po pár letech opět sklepy pod vodou díky zvednuté hladině podpovrchové vody (já osobně měl ve sklepích v baráku 2cm vody).... celý příspěvek >
Stolní réva a Giberelin, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Na snímku je porovnání velikosti a tvaru bobulí bezsemenné Afrodity, která byla ošetřena giberellinem (vpravo) s neošetřenou. Oba střapce jsou z jedné hlavy. Zatím sbírám zkušenosti a dá se říci, že již dnes mám vytipovány nějaké odrůdy kde... celý příspěvek >
Fleky na rajčatech, 21.8.2014
Pro posouzení je nutno dát i snímek rostliny, listů. Snad nikdy není poškozený plod, aby nebylo i něco na rostlině.
Padlí, 20.8.2014
Já většinou nechávám nějaký ten den navíc, pro klid duše, ale např. u té okurky je to často rovno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika