Příspěvky uživatele - 46.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polievanie paradajok, 29.1.2016
Taky přispěji svou zkušeností. PET k rajčatům používám 2 roky - 2014 nebyly třeba  - bylo tolik bouřek, vody, že stejně vše sežrala plíseň, petky až na začátek sezóny nebyly využity. 2015 - díky petkám vysoká úroda i ve vedrech. Jsou lepší... celý příspěvek >
Růže v nádobách - větší, 31.3.2015
Moje zkušenost s pěstováním růží ve větších květináčích na terase je, že na zimu je z nich vytáhnu a zahrabu v záhonu po zelenině a v dubnu opět zase sázím zpět do květináče, aspoň tak vyměním zeminu, přihnojím. Zrovna jsem sadila tento... celý příspěvek >
Jabloň Rajka - choroba či škůdce?, 3.6.2014
Děkuji za příspěvek, skoukla jsem obrázky na googlu a přiklonila bych se k obaleči, jelikož drvopleň má strašně veliké housenky a chodby. Na nás koukala býlá larvička a malinké chodbičky o průměru do 2 mm, tipla bych. To by dle obrázku odpovídalo... celý příspěvek >
Jabloň Rajka - choroba či škůdce?, 3.6.2014
No možná jsem to s trvzením, že půda je chudá a těžká přehnala. Stromek vlastně stál v jahodovém záhonu a při výsadbě dostal nějakou lopatu kompostu. Nejsem půdoznalec, jen vím, že se nejedná o úrodnou černozem či hnědozem, nicméně v okolí se daří... celý příspěvek >
Jabloň Rajka - choroba či škůdce?, 3.6.2014
Dobrý den, chtěla bych se ze zajímavosti zeptat, co se stalo mé jabloni´, jestli to jde jen z popisu určit. Zakoupila jsem jabloň Rajka na M9 a na podzim ji zasadila. V zimě mi sežrali hryzci roselu a dvě sloupovky, zbyli jen oštěpy z kmenů... celý příspěvek >
Výsev letniček, 4.4.2013
Letos "zahradničím" poprvé Zatím mi klíčí ostálka, gazánie, hledík, hvozdík, pryšec, malý i velký afrikán a Zuzana (té se ale zatím moc nechce)
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 28.3.2013
Kolegové pěstitelé, jakou minimální teplotu doporučujete pro dopěstování paprik? Letošní počasí je poněkud neobvyklé. Loni touto dobou jsem již měl papriky na oknech, kde netopím (bylo tam cca 15°C). Letos nemám odvahu je zde zatím jen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika