Příspěvky uživatele - 187.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdíl mezi Hecht 945 a 946 T, 3.11.2013
Žádný. 946T je designově novější a má tašku. 945 je model cca 10 let starý.
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.11.2013
Dnes jsem čistil mobilní telefon značky SAMSUNG a světe div se, baterie made in CHINA i na těle telefonu made in CHINA. U HTC to samé. Kdo by to byl řek, že takto velký, známí a,,kvalitní´´ výrobce nakupuje věci z Číny. A na stránkách o... celý příspěvek >
Hecht 548SW v D-testu, 10.5.2013
Ta otázka tu už byla. Před deseti lety se objevili první Hecht 945. Málokdo věřil, že přežijí dva roky a záruku a výsledek po deseti letech? Fungují a stále patří k nejprodávanějším pilám na trhu. Jiná otázka je, zda motory na 2-4x dražších sekačkách... celý příspěvek >
Nůž 56 cm do sekačky Floraself, 10.5.2013
Vložte fotku myslím, že vím kde sehnat originál nůž. Ale Floraself je jen obchodní značka a dodává mu více dodavatelů.
Hecht 548SW v D-testu, 3.5.2013
Ano, dá se mulčovat. V základní výbavě je mulčovací záslepka
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
Parametrů co jsou tam uvedené u Heronu nedosahuje ani Honda se silnějším strojem(8HP) otázka je tedy nakolik jsou pravdivé a nakolik přáním výrobce popř dovozce. Bylo by to spíš na přímé srovnání. Navíc pokud se podíváte na odkazu na... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo, 2.4.2013
Podívejte se na Hecht 3680. Používal jsem jej vloni jednou, měl jsem jej půjčené. Potřebovali jsme jako hasiči rychle vyčerpat vodní nádrž kvůli vyčištění. Pracovalo bez problémů
Krovinorez solo 154 - názory, 28.3.2013
V roce 2001 původní problematický Hecht 129 slavnostně Makita a Dolmar společně uváděli na trh pod svými barvami a logy. Naoplátku Solo převzalo od Dolmaru některé silnější pily.
Hecht 548SW v D-testu, 27.3.2013
To byl test sekaček se záběrem 46cm takže Aĺ-ko 5300 tak nebyla a ani nemohla být. Možná v testu před dvěma lety. Další místa za Hecht 548SW, Brill Steelline 46, Moutfield MTF 4820PD, Al-ko 470BRV, Honda 537C2VKEA, Gardena 46VDA, Einhell... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 24.3.2013
Já osobně nevidím důvod, proč bych si kupoval pilu na 5 m3 ročně za 10 tis a více. Na to mi stačí úplně bohatě Hecht 945 za 3 tis, a můžu ji každé 2 roky zahodit a koupit novou a mám neomezenou záruku a nemusim řešit kolik stojí ND. PS:... celý příspěvek >
Prosím poraďte - benzínová sekačka s elektrostartem pro 75 letou maminku, 4.10.2012
Určitě bych to řešil accu sekačkou. Sekačky a elektrickým startérem jsou jen pro zlost Málokdo baterii na podzim vyndá a uskladní dle návodu a ona polonabitá v garáži či kůlně přemrzne a odejde Reklamace je pak složitá a problematická. Mám to z... celý příspěvek >
Hecht 541 SH vs. ABG 485 3v1, 29.5.2012
Motor Hechtu je na tento záběr dostatečný a je zbytečné vozit o 7 kg těžší motor ABG což je o skoro 30% více nehledě na spotřebu, která bude také podstatně vyšší u ABG
Sekačka Raptor LM 41, LM40 nebo Hecht 540?, 23.5.2012
Sekačky Hecht 540 a Raptor LM 40 jsou stejné Liší se jen kolečky na Hechtu jsou širší stříbrné na Raptoru užší šedé. Raptor LM41 má ložiska, centrální nastavení a kovové šasi. Plastu bych se nebál sekačka se prodává 3 roky a problém s plastem není. I... celý příspěvek >
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 25.4.2012
Panu Z.F Sekačka s kovovými koly? Není jen střed kovový? To se děla u kvalitních sekaček a ty nestojí zrovna 5tis korun Pokud vím Hecht je má od 12tis Kč a jsou vyráběné v Itálii. Pro vás vše co má na sobě evropskou zaběhnutou značku a nebo je... celý příspěvek >
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 16.4.2012
Kohlery se v číně vyrábí stejně jako Weibang, není to domněnka. Ale jak jsem psal v číně se dnes dělá vše. Vyrábí tam Stihl, Husqvarna, Dolmar, Makita a všichni významní výrobci a dodavatelé zahradní techniky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika