Příspěvky uživatele - 76.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň česneku, 4.7.2014
Dobrý den, podlehla jsem nabídce českého sadbového česneku a nakoupila za velké peníze Lukan, Slavin a Dukát. Lukan jsem již začala sklízet a jsem VELMI spokojená - velké palice, nečervavé. Vážně se vyplatí občas zainvestovat, protože v tomhle... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 13.3.2013
Hezký den, mně se už několikrát povedlo totéž. Jednou mi v zimě přezimoval na zahradě, protože jsem někde četla, že to zvládne. Zvládl. Další zimu už jsem ho na chytré rady přemístila do domu, a to už nepřežil. Chvíli se tvářil, že žije, a pak... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 9.7.2012
Hezký den, mám také červenou variantu, ale nevlasatí... Dost mě to mrzí, protože jsem si jí pořizovala hlavně kvůli tomuto efektu. Jsou různé varianty vlasaté a nevlasaté, nebo mám nějakou potvůrku zparchantělou??? :-) Kvete velmi drobnými kvítky, a... celý příspěvek >
Poradí mi prosím někdo, co je toto za kytičku?, 15.9.2011
Dobrý den, to je durman. Plody děsně píchají, a když se vysemení, příští rok vám na místě vyrostou desítky malých durmánků... Je jedovatý! Clea
Lilkoviště, 20.7.2011
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na ta ruská (?) semena, odkud je získáváte? A pěstujete je jen ve skleníku? My máme český raný, ve foliáku, už se začíná pěkně fialovět a bobtnat, ale takových rozměrů jako vaše bílé či žíhané určitě nedoroste. Vloni... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 30.6.2011
Moc hezké. Ta lavička vedle boudičky je čekací na pořadí? :-)
Papriky - co s nadúrodou?, 4.11.2010
Severozápadní okraj Prahy. Papriky jsem sklízela před 14 dny ze záhonu, některé ještě nebyly dozrálé, tak docházely a stále docházejí uskladněné v boudě. Byly jich 2 zelené přepravky, různé druhy. Bednu jsem jich už zpracovala - něco do leča, zbytek... celý příspěvek >
Znáte tuto žábu?, 11.10.2010
Měl byste kamarádovi sdělit, ať k ní toho psa nepouští - ropuchy jsou jedovaté a pes by kamarádění s ní nemusel přežít...
Praskání rajčat, 12.8.2010
U nás jsou to také stupická, a myslím, že i Toro. Pak máme ještě "soudečky", které zatím vypadají dobře. Holt se vrhnu o víkendu na výrobu protlaku, ale bude to děsná piplačka, s tím vykrajováním, protože to vypadá, jako by praskliny... celý příspěvek >
Praskání rajčat, 12.8.2010
Letos nám děsně praskají rajčata, jaký může být důvod? Podotýkám, že u nás nejsou extrémní deště a praskaly i před tím, než začalo pršet. Bydlíme západně kousek za Prahou. Takovýhle masakr hned na začátku sklizně nepamatuju, většinou se to dělo až... celý příspěvek >
Lilek - padání květů, 29.7.2010
Hmm, tak jsem měla velké oči    Poměřila jsem je a ten největší má jen 16 cm  Ale i to se při troše dobré vůle dá brát jako "skoro 20 cm", ne???  A třeba ještě naroste :-)))
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika