Příspěvky uživatele - 130.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za chorobu?, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Moc Vám dakujem za radu.Je pravda, ze bór a ani hnojivo ktoré ho obsahuje som k hruške nedával :-(.Moja chyba.Ci ho má maštalný hnoj to neviem.Tá deformácia postihuje len plody?Lebo listy mám velmi pekné.A neviete čo môžu znamenať tie čierne... celý příspěvek >
Co je to za chorobu?, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím Vás môžte mi poradiť čo je mojim hruškám?Každý rok bojujem s hrdzou hruškovou.Predtým som používal Baycor 25 WP.Ten bol veľmi účinný.Potom ho prestali vyrábať a nastal na dva roky problém.Všetky hrušky opadli.Teraz som našiel konečne účinnú... celý příspěvek >
Stále spínanie vysokotlakoveho čističa Gude, 15.6.2013
Konkrétne mám problém s Gude GHD 180 a to taký že neustále mi spína motor, bez toho že by som stlačil pištol. +- za každých 10 sekúnd. Poslal som to aj do servisu, a tam povedali že je to normálne, ale každý s kým som sa o tom rozprával mi povedal že... celý příspěvek >
Strunova hlava Solo, 6.3.2013
Dobrý deň, mám na vás prosbu... Potreboval by som poradiť ohľadom kúpy strunovej hlavy na krovinorez Solo 142. Na webovej stánke výrobcu som sa dočítal, že existuje viecero typov hláv. Avšak aj po dlhšom hľadaní po internete neviem zistiť aký je... celý příspěvek >
Nastavenie Briggsu, 24.4.2012
Prosím vás, poraďte mi, na jeseň mi začal blbnúť po 3 bezproblémových rokoch užívania motor B&S Intek 65 PRO na Agzate. Konkrétne mi to robí to, že pri naštartovaní, keď je motor mierne zohriaty a nepotrebuje sytič, mi zhasne. Musím dlhšie... celý příspěvek >
Magnolie - mraz, 28.7.2011
Dobrý deň. Ako je vidieť tohtoročný májový mráz narobil skazu skoro všade v SR a ČR. Hlavne na Orechoch, Katalpách a samozrejme tiež na Magnóliach. U nás M Soulangovej (asi 1 m vysoká) v máji omrzli všetky vrcholky a asi polovica listov. Pohľad na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika