Příspěvky uživatele - 227.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016
Ať se dívám jak chci, mám tu vedle sebe ve dvou oknech zvětšený Kudibalův originál i Standou upravený stromek, tak i kdybych si oči vykoukal, nevidím na terminálu sebemenší rozdíl. (Ale nechci puntičkařit). Josef.
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016
Standův nákres je dosti zřetelný a v podstatě bych s ním souhlasil. Ale myslím, že na nákresu zapomněl hluboce seříznout (nebo úplně odstranit) právě ten terminál. Pokud by byl takto ponechaný, pak zase převezme nejvíce síly a na boční větve... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu?, 14.12.2013
"Foukající vítr" jsem použil, protože to byl první použitelný obrázek úzkoplátečné kamélie, který google nabídl. Jinak jsem ani netušil, kolik je dalších druhů kamélií, kromě čínské (čajovníku) a japonské, A je dobře, že jste kamélie v Rájci... celý příspěvek >
Zakrytí plotu, 14.12.2013
když ona je to přirozenostpopínavých rostlin: po opoře se vyšplhat co nejsnadněji a nejrychleji do výšky, kde bude mít více světla a tam pak kvést a plodit. Lídino řešení je samozřejmě možné - s tím, že zmlazením si ostříháte to, co je nahoře (a... celý příspěvek >
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013
Do hloubky jsem se tím nezabýval. Teď narychlo mi google vyhodil třeba toto pdf. Další si, kdo chce, najde... (či nenajde). Josef.
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013
S řízkováním borovic ani modřínů jsem se ještě nesetkal. Nejspíše vůbec nekoření. Výjimkou mohou být některé úplně zakrslé kultivary borovic typu klečí (snad Humpy apod.) Ale třeba má někdo jiné zkušenosti. Vaše více než 50% úspěšnost... celý příspěvek >
Ako presadiť 4 ročné tuje, 14.12.2013
Tis naštěstí koření dost hustě, i když některé silnější pevné kořeny "pouští" i dost daleko a hluboko. 5-leté tisy by měly jít přesadit ještě dost dobře. Kořenový bal udělejte co největší, jaký zvládneteudržet, vyzvednout z jámy a přemístit na nové... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 11.2.2013
Je výhodné mochyni pěstovat například ve velkých 20 l barelech od fasádních barev a při hrozícím mrazíku ji ukrýt do kůlný a nebo garáže. Koupit hotové sazenice se mi zdá také lepší. 10 keřů je pro mě ale moc, tolik ji zas rád nemám, ikdyž je chuťově... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika