Příspěvky uživatele - 176.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 2.7.2013
Prosímvás, nemohli byste sem někdo dát fotku plísně na listech? Mám pomalu každou rostlinu nějakým způsobem flekatou a nemůžu se moc dobrat k tomu, jak ta zatracená plíseň na listech vypadá. Jestli ji máme, nebo prostě jen nějaké fleky. :-) Dík... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 16.6.2013
Zralá rajčata??? A to je ten Mirek, co nejvíc bědoval nad počasím? A přitom píše z Hawaje, jen nás mátl. :-D U nás sotva začlo trochu svítit slunce, na rostilnách pár zelených kuliček.
Zahradní nábytek z akácie, 16.6.2013
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost, jestli nábytek z akácie, pokud se neobnovuje lazura, taky vybledne do takové té pěkné šedé barvy podobně jako teak?
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
Mě nepřipadá, že si stěžuje... jen konverzuje. ;-)
Rajčata ven?, 26.5.2013
Právě, větší zahradu mít! My máme prťavou se vrostlými starým stromy a zatím se nedostáváme k tomu dát jí nějakou finální podobu, takže zatím to obrývám po obvodu a kde se dá. Ale je to radost i tak. Melisa
Rajčata ven?, 26.5.2013
Já mám všechno venku už dlouho, ale tady je počasí docela v pohodě. Doma cmuchtím jen mrňavé 3 papriky, které jsem dostala, protože zatím stejně nevím, kam je dát a teď přes víkend jsem se k tomu nedostala. Ty chtějí asi hodně slunečné místo,... celý příspěvek >
Hnojení balkonovek v samozavlažovacím truhlíku, 26.5.2013
Jak na to? Podle návodu namíchat (mám kristalon) a nalít do zásobníku vody? Tím se ale hnojivo víc naředí a nevím, jak dlouho tam zůstane. Nebo horem, přes hlínu? To zas nevím, jestli substrát nebude už příliš promáčený ze všech stran. V našich... celý příspěvek >
Zaštipovat cherry rajčata?, 24.5.2013
Listy jsou nesrovnatelné ale vypadá to, že rajčátek mají zhruba nastejno? Melisa
Salát, 23.5.2013
Nojo no, když my nemáme ani skleník, ani pařeniště. :-(Tak asi koupím pořádné sazenice jako loni a o vlastní se už nebudu pokoušet. Melisa
Salát, 23.5.2013
Tak můj salát definitivně skončil svoji bídnou existenci tím, že ho sežral slimák. Od začátku byly sazenice slaboučké a vytáhlé - vám se zadaří? Doma na parapetu? Melisa
Zase růže, 19.5.2013
Já už jsem se letos vycinkala z peněz u Pelců... :-) Ale anglické krasavice už pěkně obrážejí.
Jaro, 12.5.2013 Obsahuje fotku
Něco pro rozsvícení deštivého dne. :-)
Co vaše réva? (2013), 12.5.2013
Nahoře rezavé puchýře, zespodu to vypadá trochu jako plesnivé - šedá plstnatá vrstva.
Co vaše réva? (2013), 12.5.2013 Obsahuje fotku
Sotva to začlo račit a hned nedobrota - vygooglila jsem, že je to vlnovníkovc révový a že se nezasahuje - je to tak, souhlasíte? Je mi to trochu divné, na jedné rostlině je postiženo hoodně listů. :-(
Co vaše réva? (2013), 11.5.2013
Kde? Pro Brno výhled na týden - nejnižší noční příští sobota 4 stupně. Jinak 6-11. Melisa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika