Příspěvky uživatele - 121.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc při výběru hrachu, 18.5.2013
Já mám Zázrak z Kelvedonu také osvědčen, ale poslední 3 roky jej nemůžu dopěstovat. Asi mám na zahradě nějaké "breberky", které mi jej vyžerou ze země.Zkusila jsem jej dát i nabobtnat, i pod fólii aby nebyl obětí holubů a pořád nic. Nevíte, co mi jej... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 17.5.2013
Moje maminka likvidovala mravence modrou skalicí. Tak jsem to zkusila také a velké hnízdo pod hruškou, která zatím nerodí (nemám zatím pro ní opylovače)  jsem zlikvidovala. Jinak používám s úspěchem také nejlevnější kypřící prášek v jahodách,... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 9.5.2013
Dlouho jsem nečetla fórum a omlouvám se za pozdní reakci, ale navážu na příspěvky. Samovolně vyseté semena sice vytvoří hezké keříky, ale nedozrají do stadia, když nejsou jedovaté. Plody se totiž nesmí jíst nedozralé. Jsou hořké a obsahují škodlivé... celý příspěvek >
Zase růže, 9.5.2013
Paní Lído, měla jste pravdu. Růže nezakořenily. Dokud byly ve vodě, tj. celou zimu, listy rašily. Jakmile jsem je dala do země v črepníku, postupně zahynuly a nezůstala žádná růže. V srpnu je nasadím do zahrady pod sklenice zatřené blátem. Maminka... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 18.3.2013
Kdysi se na lepení používal i škrob z hladké mouky, ale ne moc hustý. Slovákům to bude připomínat vodu po uvaření halušek. Vymíchat za studena hladkou s vodou od stádia husté kašičky po tekutinu. Pozor, musí se dobře míchat. Hodně to houstne a kdysi... celý příspěvek >
Semena z cynií - má cenu je sbírat?, 11.2.2013
Myslím si, že Rudbeckia není trvalka ale sama se vysévá, takže z ní mám již několik koles a jsou nádhernou ozdobou. Rozsévá se sama podobně jako gazánie, ale samovýsev z gazánií zimu nepřežije. Myslím, že u cynií se jedná o kvalitu půdy. Mé cynie... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 11.2.2013
My pěstujeme mochyni (peruánskou třešeň) 4 roky venku na záhonech. Dorůstá do výšky více než 1m a je pořádně "košatá". Je velmi vděčná úrodou plodů a chutná výborně. Jakmile ji šmrnce mráz je po ní. Nejlepší výsledek mám s koupených sazenic. Ty co... celý příspěvek >
Zase růže, 10.1.2013
To jako že bych nasadila prstenec z petky kolem růže, opatrně sypala hlínu a prstenec zvedala, aby byla kolem puků zem?Nedhnijou mi pak ty puky? toho se totiž obávám, Kde mi pak růže nahodí kořínky? Někde z boku? Myslela jsem že je pustí v místě pod... celý příspěvek >
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 7.1.2013
Ddlouho jsem nebyla na stránkách, takže reaguji až teď. Existují tzv. ztracené obrubníky. Jsou z recyklovaného plastu, černé barvy, když jsou nové šíleně smrdí, ale krásně oddělí trávník, nebo můžou sloužit i jako obrubník k méně zatěžované zámkové... celý příspěvek >
Zase růže, 7.1.2013
Prosím o radu zkušené pěstitele v pěstování růží. V prosinci jsem při stříhání z růží, které bych chtěla rozmnožit vybrala hezké skonky s pěti listy dlouhé s min 5 očky a dala je do vody. Všechny mi nahodili klíčky. Ráda bych z nich vypěstovala nové... celý příspěvek >
Nektarinka, 3.5.2012
Dobrý den. Rovněž prosím o radu. Moje nádherně zakvetlá nektarinka je po odkvětu napadnutá kadeřavostí a na některých květvičkách jsou asi mšice (vošky?= má to bílešedou barvu). Postřik jsem na podzim nestihla a na jaře jsem stříkala proti... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 2.2.2012
Děkuji. Tak jsem díky Vám zjistila, že můj pupenec je v češtině ne popenec, ale svlačec rolní. Našla jsem i návod na jeho likvidaci, tak jej pro případné další postižené tímto plevelem přikládám. Jenom to vytržení po postřku znamená, že se vždy... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 1.2.2012
Já jsem velmi spokojena se ZEVA II a ZEVA III v červené (ne žluté) barvě. A také jsem velmi spokojena s Taybery i když píchají a obírání je nepříjemné.
Jak se zbavit přesličky, 1.2.2012
Křen průběžně vytahuji, ale je to nekonečná práce. Koneček se mi vždy v hlobce utrhne a mám pocit, jako kdyby z něj pak narostlo více kořenů. Postupně sice mizí, ale za tři letou práci je výsledek neúměrný. Vidím to tak na dalších 3-5 let. Vápno na... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 31.1.2012
Mám na 2/3 zahrady problém s přesličkou. Nejvíce jí je v jahodách a nemůžu se jí mechanicky zbavit, stejně, jako pisatelé v této diskusi. Když použiju doporučený GALANT, BASTA, nebo GARLON, nezničí mi to i jahody? Očekávám letos první větší úrodu na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika