Příspěvky uživatele - 179.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tillandsia cyanea - málo výrazná barva, 7.2.2013
Dobrý den, zakoupila jsem asi před 3 týdny rostlinu Tillandsia cyanea. Byla lehce růžová, během pár dní se objevily asi 4 květy. Nyní se mi zdá, že už není vůbec růžová, že bledne. Je to možné? Myslela jsem, že se více vybarví.
Amarylis - plíseň, 6.2.2013
Dobrý den, po zežloutnutí a seschnutí listů (během Vánoc) jsem vyjmula cibuli ze zeminy a jen vložila do prázdného květináče a uložila v chladné místnosti. Nyní, když jsem cibulku kontrolovala, zjistila jsem, že se na vršku objevila plíseň.... celý příspěvek >
Lopatkovec, 10.9.2012
Dobrý den, minulý týden nadřízený zakoupil do kanceláře lopatkovec. Celý víkend ovšem byl na přímém slunci, tudíž jsem jej dnes našla naprosto zvadlý. Ihned jsem jej zalila. Myslíte, že ho ještě zachráním? Děkuji. Jitka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika