Příspěvky uživatele - 209.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 23.1.2013
Zdá se, že to funguje, tak dále, např. honda ve stejné cenové hladině má traktůrek, který stále inovuje-rozšířený výhozový tunel, přídavné "ventilátorky" na výhoz traviny, snížení prašnosti koše sukénkou, dvojnásobné nýtované vodící kladky, u sekačky... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 23.1.2013
Detailně jsem to popsal a neuĺožilo se to, tak stručně: pily jsem popsal, střední kategorie farmy a nižší profi třída, kategorii pro markety nepočítám, sekačka katastrofa-třikrát delší tunel nahoru s menší průchodností, plynulý pojezd postupně... celý příspěvek >
Hydro - radlice, 23.1.2013
Odpor pravidelně odklízeného sněhu není tak velký, radlice zešikma a jde to stejně jako ručně, nesmí se kupit před radlicí, nebo přetlačovat nepřetlačitelné a je to v pohodě, oni se spíše budou protáčet kola.
Zahradní traktor na velký pozemek, 22.1.2013
Pokud by se to sekalo náhradní variantou-lišta, buben,tak tam to je na 100%-ní úklid traviny, kdežto u zadniho výhozu ne, je to nasekáno na jemnější hmotu, popřípadě to jde domulčovat, ale jen kvůli vzhledu.Já cepuju plochu 9000m2 asi 6h, je to... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 22.1.2013
Pravda je, že první výměna je nejdůležitější, poté je to rutina, ale myslet si, že výměna po 50mth je přesně spočítána taky nelze, jedná se o zaokrouhlení, nikdo nemá 55,56,58,60mth apod.Jde o to, ty výměny udělat a lepší ve 3mth než v 8mth, jde... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 21.10.2012
Začátky jsou o seznámení se se strojem a jeho ovládáním. Tak přeji dlouhou spokojenost.
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 17.7.2012
To píšete o jaké značce? Předvedení není servis. Můžete upřesnit?
Vlecka za Vari, 5.9.2011
Já jsem použil nápravu z Audiny, hlavně se zaměřte na brzdy, mám je zdvojené v ovládání. Jinak velikost jak je libo. Celý vozík jsem nafotil dříve, pohledejte. A hlavní, nejdůležitější věc, sváry nemám dle ISO, takže to je velká chyba. Vozík slouží... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Nesetkal jsem se s tím, že by tyto oleje spolu nějak reagovaly a vytvářely úsady a pod. V nových přístrojích jsou také zbytky paliva, někdy i barvy, možná se něco dostalo do karburátoru. Není až tak velkou výjimkou, že seřízení od výrobce u nás... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri II S - problém, 13.7.2011
Po doplnění Vaší směsí se problém hned projevil, nebo až po nějaké době sečení např 5 -10 min?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika