Příspěvky uživatele - 212.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostlin, 19.1.2013
Dobrý den, dle mého názoru je to Mamillarie spinossisima.Libča
Zemina pro výsev plodové zeleniny - namíchání a propaření, 19.1.2013
Dobrý den, co se týká propaření, tak bych doporučil přes vodu.Do starého hrnce dát substrát a ten umístit dovětšího a dolít tolik vody, aby ten menší neplaval.To celé zakrýt poklicí.Doba vaření 2 hod.Propařením se zabijí nejen negativní organismy,... celý příspěvek >
Záchrana kaktusu, 14.1.2013
Dobrý den, hlavně není vhodná doba na nějaké přeroubování.V současné době je u kaktusů vegetační klid.Jediné co můžete udělat, tak oddělit roubovance od podložky, nechat zaschnout ránu a počkat na pozdní jaro a pokusit se o přeroubování.To, že se vám... celý příspěvek >
Motor jikov, 13.1.2013
Dobrý den, též jsem koupil starší Vari s motorem Jikov.Po čase se mi projevila stejná závada.Na volnoběh šlape, ale po přidání plynu otáčky vyletí a poklesnou a to se opakuje jako bych motor tůroval, ale mám plyn řekněme na 3/4.Pokud uberu, tak motor... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika