Příspěvky uživatele - 187.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrické rotavátory, 1.3.2014
Já používám rotavátor HEM 700 z Bauhausu. Koupil jsem do zásoby druhý, ale první stále pracuje, více jak 10 roků. Libor
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Rotavátor je velice dobrá věc. Šetří těžkou práci, ale jako většina věcí má i druhou stranu mince. Pokud je půda humozní, dochází k poškození žížal. Pokud je půda zeplevelena plevelem, který se množí částmi kořenů (pýr atd.) ihned máte o problém... celý příspěvek >
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Vážený kolego, zde je odkaz na vlákno o rotavatorech. Projděte a získáte mnoho zkušeností. S pozdravem. Libor.
Vyvazování paprik, 26.12.2013
Prosím má někdo šikovný způsob na vyvazování vyšších paprik. Děkuji za každý nápad.
Koza na řezání dřeva, 21.12.2013
Já roky využívám tento mechanismus od Husqvarny: Koza na řezání dřeva s držákem řetězové pily Saegebock (zinkovaná) Jsem schopen sám nařezet, opravdu to je velice chytré zařízení. Libor
Slepice kulhá, 6.12.2013
Pane Smola, mohla by to být Vápenka, nevím přesně co je to za nemoc. Slepice mají nohy bílé jako obrostrlé vápencem (nejsou krásně žluté, jak je normální). Je to nějake parchant, který si na těh nohách staví baráčky. Stačí vzít petrolej (prý... celý příspěvek >
Využití odhlávkovaného česneku, 4.6.2013
Vážení, loni jsme pacibulky olámali a usušili. Letos jsme je přebral a ty větší žena zasázela. Roste z nich poněkud menší česnek, uvidíme co udělá? Sousedka to prý tak dělá roky. Dá vědět. Libor.
Kdy nejlépe zkrátit 40 let starou přerostlou třešeň?, 11.4.2013
Vážený kolego, s tím hlubokým prořezem opatrně, jinak dostane kleotok. Doporučuji postupně odstraňovat jednotlivé větve. Je pravda, že třešeň vydrží honě, já jsem takhle v mládí vyrazil na 60-roků starou Karešovu, vydržela hlubší prořez, přes... celý příspěvek >
Kompostér, 31.3.2013
Kompostér může být jakákoliv nádoba, která musí zajistit, aby se posekaná tráva, kterou vložíte, zapařila, jinak trávu klidně dávejte na hromadu. Podmínkou pro správnou funkci komposteru je vkládat minimálně 15 cm vrstvu. Jinak budete mít slušné... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 21.3.2013
Já, až se umoudří jaro, pošlu fotky, za těch 10 let používání rotavátoru a materiálu z kompostéru mám půdu tak propracovanou, že rotavátor běžne zpracuje. Ta kostka je dobrý nápad, ale já nepotřebuji. Na podzim zreju Terrou a na jaře rotavátoruji,... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 21.3.2013
Že vyholují, znamená dlouhé větvě bez matiček a tím bez jablek. Vypadá to jako vrba. Nenechte se znervoznět, je to Váš stromek a pro Vás. Máte řadu roků na jeho šlechtění, přírodě neporučíte i když byly a dosud jsou takovéto snahy od řady... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 19.3.2013
Vážený Pavle, z foto lze odečíst že podnož na které je stromek je MM 106, je to velice bujně rostoucí podnož, vyroste Vám větší stromek. Větve mají tendenci vyholovat. Nevím co udělá tato odruda, na této podnoži, jsem amater a stále se učím... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 18.3.2013
Ten v Lídlu bude jistě vyhovovat. Kritická je šneková převodovka, v rámci globalizace to dělá jeden výrobce pro všechny prodejce. U toho stroje v Lídlu, je ale na první pohled nevyhovující uspořádání se dvěma madly. To je dobré pro využívání na... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 18.3.2013
Vážený kolego, nehodlám polemizovat s Vaším výběrem, ale vybrané stroje jsou zbytečně drahé. Dvě rukojeti nejsou to správné a vnodné pro vedení po záhonu. Já používám zhruba 10 roku rotavátor za cca 1900 Kč, ke spokojenosti, udělá svoji práci... celý příspěvek >
Papričky mi kvetou, ale květy opadají, 15.12.2012
Vážení kolegové, vycházím z obecné zkušenosti pěstování paprik ve skleníku. Paprika (snad i Chilli) při teplotě nad 30 stupňů shazují květy, rostou a nerodí. Z tohoto důvodu sklízím dvě velké úrody ze skleníku. V červnu, kdy dozrají papriky odkvetlé... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika