Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysavač listí, 3.9.2009
Sbírám listí z cca 20 stromů sekačkou. Před léty mne štvalo, že pod stromem ujedu několik metrů a 80 l koš je plný, pročež jsem hrozně chtěl vysavač. Vysavač měl pytel asi na 50 litrů s tím, že rozsekaného listí prý se do něho vejde několikanásobně... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
2 Gl.: Proč furt běhat, pila bude používána jen párkrát do roka ;).
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
V tomto případě bych si pilu půjčil v půjčovně.
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 26.8.2009
Pro: 40.193 Pokud chcete zádový popruh, lze jej koupit od 350,- Kč na netu. Používám jej, a stačí. Záda nebolí, nic se na něm netrhá.
Nepravidelny chod motoru Briggs&Stratton - nizsi otacky (sekacka Al-ko BR 46), 21.8.2009 Obsahuje fotku
Kdyby to byl jen pokles otáček, vysvětloval bych si to tím, že jste posunul páčkou na změnu otáček u ovládání karburátoru. Tak to vypadá na potřebu vyčištění karburátoru.
Zaseklý nůž u elektrické sekačky?, 20.8.2009
U el. motorů je třeba při bzučení motoru ihned vypnout vypínač. Může to být vada na vinutí motoru, ale u sekaček je ještě možnost, že je vlivem šťávy z trávy a delšího odstavení zatuhlá hřídel motoru. Na el. sekačkách je také doběhová... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 19.8.2009
Ano, děkuji, už to dává smysl. Váš příspěvek byl zařazen a odsazen pod můj, což automaticky beru jako reakci na předchozí, v tomto případě tedy můj.
Golfová směs na zahradu, 18.8.2009
to vam plne schvaluji. mam na zahrade golf travu.seču 1krat za 14 dni.chovám se k ni jako k normal trave. kazdou travu musite hnojit a zalevat. kvalita s normal travou se neda srovnat. trava vyzadujici peci je trava urcena pro greeny ta se sece 1krat... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Patrně proto, že napínák řetězu i řetězka jsou uloženy pouze vlevo - na straně motoru, takže na této straně dochází i k nepatrně většímu pnutí. Ale to je jen můj názor, který vychází ze zkušenosti, že lidé, co mi nosí pily, a zpravidla neotáčejí... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Pokud lišta táhne do strany, může to být způsobeno jak neotáčením lišty, kdy je lišta "zhoblována" řetězem z jedné strany více (vždy zleva), tj.nejsou hrany stejně vysoké, tak i řetězem, který může být nesprávně nabroušen, nebo může být na vodicích... celý příspěvek >
Rozdiel Stihl - Sthil, 11.8.2009
Myslíte, že by se výrobce takhle spletl? :-) Jistě že je to padělek.
Životnost motorů Honda GCV, 10.8.2009
Kotle jsou mimo mísu www.itest.cz/zahradni_technika/japonci.htm
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
Tak jak to myslíte Vy, jste napsal. Ale jedna věc je myslet a druhá vědět. Když znáte, že např. Mahle dělá na zakázku pro více značek, a další dodavatelé, tak to je rovnocenné. Ale např.  nejpokrokovější motorovou techniku, nebo... celý příspěvek >
Fíkovník, 30.7.2009
Dobrý den, letos jsme si pořídili první dva fíkovníky.Máme na nich tři plody, zatím sice velikosti 2-3cm, ale snad ještě narostou a dozrajou:-))). Můžete mi prosím někdo sdělit jestli je potřeba provádět řez a popřípadě jak? Máme odrůdy Brown... celý příspěvek >
Nádrž na benzín, 23.7.2009
Jde to dobře zatmelit dvojsložkovým epoxidovým lepidlem či epoxidovou plastelínou. Je potřeba, aby se jakékoliv lepidlo, či tmel, dostaly dírkou zkrz až do nádrže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika