Příspěvky uživatele - 176.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandarinka, 19.5.2008
Jestli má rostlina jen pár listů, tak otřít-rozmačkat mšice mezi prsty-postřik může choulostivé a slabé listy popálit a zničit-velké riziko! Nedávat na plné slunce, rostlina je slabá-nejlépe polostín a taky opatrně se zalitím, pokud má málo listů... celý příspěvek >
Kanadska boruvka - zasychaní, 4.5.2008
že by se to tou hrabankou zavápnilo, já bych skusil přesadit do čisté rašeliny.???
palma, 4.5.2008
mně teda zubožená nepřipadá-je pěkná
skleník z polykarbonátu, 8.4.2008
No 11 let, to už můžete soudit zda je to dobré, či ne, jakou máte tlouštku PC?A čím jsou utěsněné komůrky? děkuji
skleník z polykarbonátu, 9.1.2008
Otázka je, jestli nenaúčtovali cenu jako za dutinkový pc? To by byl podraz!
skleník z polykarbonátu, 7.1.2008
Bohužel, to je zlé. Rozdíl mezi dutinkovým (který jste chtěla) polykarbonátem a jednostěnným (který vám dodali) je v prostupu tepla, je to asi jako rozdíl mezi jedním obyčejným sklem a mezi dvojsklem s mezerou (vypln. vzduchem nebo argonem - kvůli... celý příspěvek >
Plevel u vzrostlých natí brambor, 21.11.2007
Záleží co je na poli za plevel, já mám pětour maloůborný (miliónka) a pcháč oset, a svlak, když postříkám proti něčemu, vyroste  to druhé, nejhorší je teda ten pětour (je ho nejvíc). TITUS je proti čemu?
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 8.11.2007
No jo - Lednice je pomalu nejteplejší místo u nás - tím bych se moc neřídil. Je rozdíl, jestli mráz trvá chvilku nebo pár dní, mokro - sucho atd. Na teplém závětrném místě se to nechá skusit. Možná i kdekoliv, ale na zimu zabalit.
Pěstujete někdo Jostu?, 7.11.2007
Pěstuji Jostu již několik let - asi 6. Dorůstá až 2 m. Stříhat se může kdykoliv, ale nejlépe na podzim a nebo po zimě. Je velice dobrá na jídlo a ještě lepší na víno - je vinikající. Nijak zvlášť se jí nevěnuji. Když zalévám zeleninu , tak... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 7.11.2007
Ale nějaký jistící kryt bych v tom případě použil. U nás bývá přece víc než -16.
Technika orby, 5.11.2007
Ještě jsem si všiml šikovné úpravy řadící páky - nemusí se tak moc přistupovat při řazení ke stroji, i úprava pluhu je chytrá.
Technika orby, 5.11.2007
Díval jsem se na video a fakt vyborné, letos jsem taky oral s vari a namordoval jsem se až hůza, taky jsem si měl napřed přečíst tenhle blog - nastavení atd (měl jsem pluh na tvrdo a né zde dopuručenou vůli 5 mm) a je dost mokro a to těmto malým... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 5.11.2007
Tak ještě zkus pawpaw - tam bys měl uspět.)))
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 3.11.2007
seženeš ho na www.exotickerostliny.cz je opadavý, takže nároky podobné fíkovníku, málo náročný.
Kamčatská borůvka - lonicera, 29.8.2007
A jak jsou velké? Nechal jsem si je poslat na jaře a byly to prckové. Ted mi kolem nich řádí krtek.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika