Příspěvky uživatele - 48.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari, 16.3.2008
Tak tomu říkám radlice!!! to by si mohl závodit s liazkama kdo toho vyhrne víc!! Parádní práce!
jak ostříhat révu - pěstování u kůlu, 2.3.2008
Dobrý den, mám podél jižní stěny domu vysázeno 10 pravokořených sazenic Modrého Portugalu a pro co nejlepší využití místa (stěna do výšky 2m) se mi zamlouvá dvouetážové vedení popsané zde:... celý příspěvek >
Řez vína, 2.3.2008
Stříhal jsem v lednu(!) a slzí taky. Jsem z podhůří jizerských hor 500m.n.m.
Ochrana proti mrazu, 9.12.2007
Ja balím do novin. 
Malotraktor Vari, 15.11.2007
Pravda!!! dělalo se z toho co bylo ale na tom nesejde...právě proto že z 90% máme dlžbu nebyl důvod proč neudělat radlici!! Ale ten gumovej břit hodne snese :-) když občas narazí na obrubák.:-) nedám na to dopustit!!!
Malotraktor Vari, 15.11.2007
Mam tam L profil a na něj je našroubavaný pás tvrdé silné gumy, aby se nepoškodila zámkovka!
Malotraktor Vari, 15.11.2007 Obsahuje fotku
Tak to hrne celkem dobře!!! Ještě jsem nestihl dodělat ten horní plech ale i bez toho je to OK. jen zaschne barva a je tam :-)
Malotraktor Vari, 8.11.2007
jj tak super!!! už se mi zrodila myšlenka...když zítra schrastím doma materiál tak v sobotu může začít padat!! =))
Technika orby, 8.11.2007
U Terry je normální že se orá, vláčí... a ostaní polní práce dělají na zpátečku!!!! Tak to má správně být a 1 a 2 je pro jízdu s vozíkem.
Malotraktor Vari, 8.11.2007
A foto upínání ke stroji asi nemáte... to zatim pořád zůstává ve hvězdách =)
Malotraktor Vari, 7.11.2007
Přesně! Takhle to plánuju už to v podstatě mam... jen dodělat uchuceni a otoč jinak radlice už by z hruba byla uvidíme co z toho vyleze =)
Technika orby, 4.11.2007
Chce to páskovou odhrnovačku:-)..sice je to celkem naročný na výrobu ale v týhle lepivce by to bylo super! Osobně mít takovouhle půdu tak do toho jdu! Jinak teď připravuju radlici na sníh k Teře...kdyby měl někdo nějaký foto a poslal mi ho na mail... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
Já teda nevim no... připadá mi že pluh zeminu pouze posouvá dál a žádné obracení se nedostavuje ale když vidím tu půdu.....vůbec se nedivím!!! Jak je z mých fotek vidět na plný záběr a v poho ale je to dáno lehčí zemí...to je jasný!!! Tak mě tak... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
tak super uz se tesim na fota!!
Technika orby, 5.10.2007
Jojo souhlasim ze geom. pluhu z vyroby neni idealni a proto par vylepseni a ora hezky zvlast v lehcich pudach jakou mame a dosahuje snadno hloubky 20-25 ale oram na 20 zhruba je to postacujici a ted po upravach to ora opravdu vyborne viz foto
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika