Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
Já Vaše názory beru, prostě je to zkušenost, ale teprve teď si rozumíme. Tady jsou indície i na to, že to svíčkou nemuselo být. Je jasné, že když uviděli kužel na svíčce, tak to je jako tupý řetěz na zadřené pile. Hned se to točí kolem toho, co se... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
Já svíčky Brisk vůbec nepoužívám, ale pokud je u tohoto typu kužel, tak to je jiná. Na J 2150 je svíčka s podložkou. Což je uvedená náhrada u Brisku PR 17 Y. Přesto mě překvapuje, že by to odpálilo zapalování až po tak dlouhé době, kdyby to vadilo.... celý příspěvek >
lehká pila, 16.2.2009
Tato pila vychází z profi modelů 353/346XP. V konstrukci ale došlo k zásadní změně a to, že kvalitní Mg skříň byla nahrazena kombinací plastu(skelet včetně spodní části klikové skříně), na který je přišroubován válec v jednom kuse s horní částí... celý příspěvek >
Úprava Vari, 16.2.2009
Hlavní důvod přivařených podložek je zpevnění dělené osy kol. Větší navařené plochy se opírají o sebe ve větší vzdálenosti od středu osy. Při stažení k sobě je zaručena větší pevnost, než kdyby tam podložky byly jen nasunuty, neboť by se mezikusy a... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
S tímto jsem se nesetkal. Problém se svíčkou byl vždy spojen s vhodností její velikosti a tvaru - těsnění na válci(kužel, podložka) - to beru z pohledu výběru mezi svíčkami určenými pro motorové pily. Vhodnou svíčkou od Brisku by byla PR 17 Y. Ale... celý příspěvek >
H 40 vyteká olej, 14.2.2009 Obsahuje fotku
S tím samospádem je to pravda, záleží na konstrukci, odvzdušnění olejové nádržky, místu, kde je pila skladovaná(teploty). Známému jsem dříve tento problém vyřešil tak, že jsem mu na H 45 dal odvzdušňovák z D 100, jako náhradu původního odvzdušnění.... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 14.2.2009
Ale vše, co jste popsal je chyba obsluhy a souhlasím, že kdo tomu vůbec nerozumí, potřebuje servis. Ale kdo tomu vůbec nerozumí, měl by brát pilu do rukou? Není to jen o řezání, ale o předvídání a bezpečnosti, bez které je to celé velmi nebezpečný... celý příspěvek >
Nová pila stihl ms 360, 14.2.2009
Pokud jste se nespletl, tak MS 360 je starší model, nyní nahrazený MS361. Výkon motoru podle zkušebny 3,3kW, objem 61,5ccm, hmotnost 5,7kg. Jedná se o profi pilu. Při této ceně bych osobně uvažoval o současném modelu pily. Pokud máte požadavek na... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 14.2.2009
Ale to je pořád o tom, že v servisu budete tak často, jako v potravinách. Jestli potřebuje mít každý servis za rohem, a jít tam se vším,  tak při takové úrovni znalostí doporučuji raději koupit nařezané dřevo, vyjde to levněji. Čtvrtletně se má... celý příspěvek >
Zahradní stroje a jejich údržba, 13.2.2009
Ano, znám a považoval jsem za důležité na to upozornit. Paní Jana píše v dotazu úvodem, že si mění olej sama. Právě to mě vedlo k myšlence na to upozornit. Zdá se to jednoduché - vypustit a napustit. Ale je třeba vědět kdy, nechat vytéct vše v teplém... celý příspěvek >
Zahradní stroje a jejich údržba, 12.2.2009
U jednoduchých motorů dojde ke zvýšení kouřivosti vlivem spalování oleje. Zakarbonování spalovací komory, pístu i ventilů zvýšeným spalováním oleje vede ke snížení výkonu a vyšší spotřebě paliva, dále se změní její ideální tvar, a tím se také zvýší... celý příspěvek >
Zahradní stroje a jejich údržba, 12.2.2009
Jestli je to pro Vás komplikované, vylévat benzín z více strojů, tak si kupte stabilizátor benzínu a stačí přidat podle návodu do nádržky a chvilku nastartovat motor. Doporučují to přední výrobci, např. Honda a pod. Výměny olejů se provádějí dle... celý příspěvek >
Stihl ms 230 olejové čerpadlo, 12.2.2009
Na olejovém čerpadle se mohou znečištěným olejem poškodit pracovní plochy čerpadla, tím se zvýší vůle a klesne výkon čerpadla, nebo přestane čerpat úplně. Další možnost je zatuhnutí oleje v čerpadle, čímž dojde při pohybu řetězového kola, nebo u... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 10.2.2009
V tomto případě nelze použít MS 340, neboť je to výkonná motorová kosa, ale nelze ji osadit pilovým kotoučem. Výkon je velký, ale výrobce k těmto účelům vyrábí MS3310 a výše. MS340 je odlehčená verze MS3310-4510 a tento přístroj je určený na sečení... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 10.2.2009
Zatím jsem pouze v jednom případě doporučoval a vysvětloval obsluhu křovinořezu ženě. Shodou okolností to byl MS 340. Při své výšce asi 160cm vypadala po uchopení kosy velmi úsměvně, ale nebála se. To její manžel, chlap jak hora a motorů se bojí a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika