Příspěvky uživatele - 11.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - přidřené ložisko v řemenicích., 25.11.2007
Známá věc. Co sezona, to ložiska na žacím ústrojí. Nemluvě pokut to někdo čistí proudem vody po každém sekání. Já vím, některé jsou na tuto očistu utraveny, ale odnesou to ložiska o to dříve. To se ale v návodu nedočtete. Pokut máte možnost... celý příspěvek >
motorový postrekovač SOLO, 20.11.2007
Já používám motorvý SOLO 423 PORT a nesouhlasím  s pomluvou o vibracích. Jsou utlumovány čtveřicí prožin dostatečně. Také si myslím, že právě do vinohradu jsou tyto stroje ideální. Potřebujete snad postříkat list z obou stran, ne? To právě... celý příspěvek >
sněžná fréza k MF 70, 16.11.2007
Fréza použít jde, ale budete nadávat, protože bez nich má na frézování rychlý pojezd.
Otáčkoměr, 13.11.2007
Kde berete tu jistotu, že tyto motory nepálí i do výfuku. Podumejte nad konstrukcí a co a jak dává podmět k jiskře na těchto motorech a uvidíte. Magnet kolem cívky elektronického bezkontaktního zapalování proběhne každou otáčku. To jen tak... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 13.11.2007
To s tím násobením nemyslíte vážně, že ne!
Technika orby, 13.11.2007
No a co spojka, dobrý?
Otáčkoměr, 13.11.2007
Nevím jak se dá otáčkoměrem ladit výkon, ale pokut ten fichtl bude točit přes 19 999 ot. min lze s ním tyto otáčky měřit.
Technika orby, 12.11.2007
Pane J.P. rozdíl mezi převodovkami je zjednodušeně řečeno jeden zub v soukolí. Buben spojky je stejný i průměr 80 mm. Jen spojka na čtyčtaktní Hondě je tříčelisťová a po výměně upínacích nýtů na převodovce lze používat čtyřtakt. Žádné zesílení... celý příspěvek >
Technika orby, 10.11.2007
Tak nevím. Zprávu jste dostal nebo je chyba v mailové adrese.
Technika orby, 9.11.2007
Vážený pane Jesensky, pokut budete mněnit spojku pošlu vám na vámi dodaný kontakt hodnoty základního nastavení šroubu - přitahovače čelistí.
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 4.11.2007
Geometrie odhrnovací desky na pluhu k Vari je špatná. Úpravy vás neminou. Co se týká těch volnoběžek, tak se nastavují na jednom kole pro pohyb v před a na druhém poloha uzavřít. To pro možnost otáčení na konci kolem jednoho kola (toho neuzavřeného... celý příspěvek >
Technika orby, 4.11.2007
No a u vás už mají všichni hotovo?
Technika orby, 4.11.2007
Sežeňte starší odhr. desku s dobrými tvary dle potřeby uřízněte a dopasujte a to by bylo aby to nebylo. Při těch ukázkách orby a při tom náklonu Vari se mi zdá, že stejně zabírá na každé straně jen jedno kolo. Ta strana co je v brázdě tak zabírá... celý příspěvek >
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
Vaši spokojenost s MS 16II plně respektuji a nehodlám ji zpochybňovat. Já blbec jsem si všiml až teď, že reaguju na příspěvek z roku 2001 (ne váš). Jdu od toho vždyť je to o ničem.
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
Jaké argumenty máte namysli? Třeba že Moutfield nemá dořešený pojezd při sečení - jede rychle vůči otáčkám bubnu - nutnost dokoupit redukční set, nebo že praskají žetězy v té plechové sešroubované noze, nebo že se u Pony vytahují a prokluzují klíňáky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika