Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Partner P53-875DWA, 30.4.2010
Zahradu mám velkou a svažitou, problémy nemá...
Sekačka Partner P56 - 875DWA - znáte?, 30.4.2010
Mám jí, seká výborně, mulčuje a vyhazuje také fobře. Pohon je dobrý - mám na zahradě svah a je to bez problémů Mohli jí udělat trochu větší koš, to je asi jediné co mi vadí...
Nerovnoměrné hnojení, 10.9.2009
Použijte kapalné hnojivo a máte vystaráno (Kristalon) rozmíchat v sudu a pokropit konví :-)
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 23.8.2009
Také o tomto typu přemýšlím, jaké máte zkušenosti s pohonem předních kol - neprokluzují, a jak funguje regulace rychlosti? Jak velký je koš /v popisech na netu jsou hodnoty od 55 do 75 litrů/. Co skelet sekačky je dost pevný, nekroutí se?? Jediné... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 11.5.2009
Žádná rada nebo zkušenosti??
Výběr sekačky - motory, 10.5.2009
Mně se také nejvíce líbí Intek 875, jenom jsem chtěl slyšet názory ostatních..Jaký je rozdíl u BS motorů mezi OHV a DOV - nemyslím konstrukčně, ale který je určen pro náročnější provoz? Mám dost velkou a členitou plochu na sečení, takže sekačka... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 10.5.2009
Srovnání motorů Vybírám novou sekačku a zajímalo by mne srovnání motorů. Na netu jsem nějaké informace našel, ale doufám že tady mi nějaký odborním rád poradí. Jaký je rozdíl mezi těmito motory - Briggs&Stratton Intek 875 a Briggs&Stratton... celý příspěvek >
Usychá nám meruňka, 5.5.2009
Dobrý den, ráda bych se přece jen zeptala, jak meruňku chránit před moniliovou spálou, když ještě nekvete? Chtěla bych tomu předejít u mladých stromů, ještě ale nekvetly. Jak na to?
Meruňka - Baycor, 24.4.2009
To jsou docela pozitivní zprávy. Děkuji. Zkusím tedy ještě vyčkat a doufat, že se z toho dostane a vyraší a pokud ano, tak pak zasáhnu postřikem. To čekání je ale náročný, už jsem se s ní loučila, teď mám aspoń ještě nějakou naději. Snad to... celý příspěvek >
Meruňka - Baycor, 24.4.2009
Vyčetla jsem, že kromě Horizonu je možné použít Rovral Flo, Sporgon nebo Baycor. Jenže mě ta meruňka ani nevyrašila, má jen pupeny a takové všelijaké, že vůbec nevím, zdali se rozvinou. Zkoušela jsem stříhat, a uvnitř vypadají živě, tak teď nevím.... celý příspěvek >
Meruňka - Baycor, 24.4.2009
Dobrý den, moc děkuji za informace, myslíte, že ji mohu postříkat ještě teď? Teoreticky tím už asi nic nezkazím, že?
Meruňka - Baycor, 24.4.2009
Dobrý den, zmiňujete se, že u vaší meruňnky zasychaly větvičky a Baycor jí pomohl? Řeším nyní meruňku Leskoru, která mám pupeny, ale neraší, jsou stále stejné a já se obávám, že o ní přijdu, protože na všech ostatních stromech už jsou listy. Zkusila... celý příspěvek >
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 15.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem začínající pěstitel meruněk, dva roky mám meruňky v 600m n/m - jižní svah Leskoru a Karolu. Před dvěma dny mi dokonce Karola vykvetla, má asi 25 květů. Leskora zatím nic, ale pupence má. Navzdory všem škarohlídům doufám, že meruňky... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 15.3.2009
Chemická škola hmm, já používám urychlovač do malého plastového kompostéru a jsem velice spokojen    tři měsíce a je hotový kompůstek    
Magnolie - pěstování a střihání, 24.12.2008
Prosím o radu ohledně přesazení asi 5 ti letého stromu magnolie.děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika