Příspěvky uživatele - 210.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
DSK317 - repase, 7.11.2013
Jsem člověk bez závazků a Vy bez potřebných znalostí. Zapalování vypínat, proč? Spojka je v záběru otáčením motoru, kterému pomáhají kola udržovat otáčky. Při 1. převodovém stupni jede stroj pomalu, otáčky jsou nad vypnutím spojky. I vypnutí... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 16.8.2013
Proč pořád profi na 2500 metrů? Vy jste toho fakt moc neviděl, co Vám říká farmář, nač vyrábějí tolik strojů, když by všichni měli podle rad tady kupovat jen silné profi?
Podnož Mykoa, 1.5.2013
Zdravím a děkuji za reakci p.Hončíku Ale já se zabývám jen extenzivním pěstováním na větší ploše... Dělal jsem a budu dělat jen základní a výchovné řezy. A pak už ať si to roste jak chce. A čím bujněji, tím líp. Max. jsem dělal občas nějaký... celý příspěvek >
Technika orby, 14.11.2012
Je na to přípravek. Ale zatím jsem vystředil vždy přírubu tak, že jsem vyřadil a v plných otáčkách s povolenými šrouby přírubu dotáhl. Už to bylo x motorů a vibrace na řídítkách min a hlavně žádné problémy motor, převodovka. Dokonce je v několika... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika