Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená ryngle - kvete, ale malé plody opadají, 16.4.2015
Dovolím se zde zeptat, zda se musí stříkat proti pilatce také myrobalány. Vloni kvetl celý strom a plodů bylo málo. Ostatní slivoně co jsem postříkal tak plodily hodně. Myrobalán jsem nestříkal, protože jsem si možná hloupě vzal do hlavy, že na něj... celý příspěvek >
Růže svraskalá a dužnoplodá, 26.3.2015
Pokud máte podle toho růžového plotu zrávník, dají sedobře kontrolovat sekačkou. Hanča
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Již hodně let na zaseté záhony dávám bílou netkanou folii, na kterou nandám sem tam větší kamínky na zatížení. Je to hlavně kvůli špačkům, kteří jsou schopní vytahat ze země sazečku i drobné rostlinky.Pomáhá to také proti kočkám. Václav
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Šestá část
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Pátá část
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Čtvrtá část
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Třetí část
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Druhá část
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, zasílám slíbený návod na stavbu skleníku Kysuca. Václav
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 11.3.2015
Dobrý večer. Montážní návod určitě naskenuji a o víkendu sem vložím. Je to šest stránek oboustranně tištěných. Jen nevím jaká bude výsledná kvalita. Jinak na ten váš skleník potřebujete 60 tabulí skla (4x11ks střecha a boky, a 2x8ks na čela). Podle... celý příspěvek >
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 10.3.2015
Dobrý večer, musel jsem se zasmát, že je ještě někdo kromě mne, kdo má tento skleník 25 let v krabici. Maminka si ho koupila někdy v r. 1985. No nikdy se nepostavil a já ho mám dodnes ve stodole jen s tím rozdílem, že je natřený. Pamatuji si, že v té... celý příspěvek >
Trvalky v písku, 9.3.2015
Netřesky a rozchodníky tam taky porostou. Hanča
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Mně taky sežrali kytky, kterých si u kamarádky a dokonce ani hned vedle u sousedů nevšimli . Spolehlivě odolné jsou proti nim snad opravdu jen ty výše zmíněné plasty. Hanča
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Tak fazole není sice úplně trvalka do stínu, takže se odkláníme od tématu, ale přidám loňskou zkušenost, protože tohle jsem loni vychytala: fazole (ačokču, hokaida a jiné slimáčí laskominy) chráním ustřiženou petlahví, která má vršek paprskovitě... celý příspěvek >
Hokaido: co pouzit misto plážoveho pisku, 5.3.2015
 ona to zas tak hloupá myšlenka není. Plody opravdu líp dozrávají, když nejsou v kontaktu se zemí. Řeším to tak, z nedostatku pláží na své zahradě, že nechávám hokaida pnout po větvích staré jabloně nebo po hromadě ořezaných větví, které jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika