Příspěvky uživatele - 178.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 31.10.2013
podla videa asi 10cm, rovina,dobra zem, vysoka pojazd.rychlost.ak Vam to staci je to na Vas.s vari je to ine, ale bohuzial cena je inde
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 30.10.2013
vlastna skusenost
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 29.10.2013
jedine ako rotavator, ostatne je zbytocne kupovat.na orbu prilis lahke, to by musela byt piescita zem inak pluh neutiahne.slo by to prirychlo na tie kolesa,
Krovinorez Dolmar MS-430u, 21.9.2013
ja ho mam s motorom mitsubisi,1,2kw.pocet zubou v com?nie som doma aby som pomeral hrubku trubky.Skuste sa opytat pana J.S.ja som zo strojom spokojny, len neznasa starsi benzin ako 3-4 tyzdne stary.zapchava sa karburator.haskyvk
Aký prevod na rotovátor, 22.1.2013
uz som prasknutie neriesil, mohol som to zvarit ale radsej som kupil vari.bola tam kuzelova spojka.po case zacala piskat, a spojenie je dost tvrde.vari aj ked ma snek.+ spiatocka je na nezaplatenie.a je aj tazzsi.len stoji moc.prve sa ulomil drziak... celý příspěvek >
Aký prevod na rotovátor, 21.1.2013
kuzelova nie je.hm, robix,mam zle skusenosti bol kupovany z madarska.bieda.prasklol obal prevodovky, potom uchytenie radlicky, odisli gufera.proste som mal smolu na kus.velmi chybala aj spiatocka.clovek sa potom zmori pri otacani.ale nie je 1,5ara... celý příspěvek >
Technika orby, 8.11.2012
dobry den.ja by som poprosil o nakres + foto.staru flexu mam a kotus sa najde.dakujem spozdravom haskyvk
Problem s obojstran. pluhom vari, 13.10.2012
honda gcv 160
Problem s obojstran. pluhom vari, 12.10.2012
praveze nic take ako starsi system na kole som nenasiel, teda cim by sa to stelovalo.ziadne stelovacie matice.pripomina to drot namiesto lanka a oba konce su zahnute.
Problem s obojstran. pluhom vari, 11.10.2012
vyrovnane kladivom a puckov.silne to nie je.aspon kalena ocel nie a kute duplom.uz nove vyrobky nie su ono.inak dakujem za radu.este sa chcem opytat: volnoveh drzi, no dam na zelvu a motor po sekunde zdochne.vraj nastavit lanko.ale kde?motor hodca... celý příspěvek >
Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
podomacky ho asi nenahrejem a nevyrovnam
Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
no to neviem ani ja.stroj sice na dve sekundy zastal a presmykoval no pohol sa dalej, tak som neriesil.az na konci brazdy.tak mam vysledok.muselo sa podarit ohnut ved svatba bola draha.uz to len opravit.ak to nepojde tak novy, no obracak uz nie.tento... celý příspěvek >
Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
Zdravim.neviem ako ale podarilo sa mo ohnut cast pluhu (nazov neviem, je to spodna cast pluhu ktora drzi na dvoch sroboch, je tam ostrie.zeby lemes?/oplati sa to vyrovnat?ale asi bez kyslik+plyn to nepojde vsak?ohlo spic asi na 5-7cm.dost to... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 5.9.2012
a zalezi aj na tom aka zem, svah,vlhkost atd.
Mountfield nebo Vari, 2.9.2012
suhlasim s Vari.je aj tazzsi
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika