Příspěvky uživatele - 48.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Homelite XL2, 25.3.2015
zdravím taky jsem dostal homeliteXL 2 a nemohu si ji vynachválit musel jsem vyměnit ventilek na mazání oleje a do nádrže na přisávání vzduchu.pak přestala kouřit a dala se seřídít je to textron -charlote usa plast. uvažoval jsem, že by stálo za to... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 4.1.2015
Mají tam úplnou tmu, když je večer zavřu. Tak že nevidí Je jich 5 na 2 hnízda.Jsou na podzim koupené 20 ti týdenní.Kurník jsem dělali podle návrhu z Receptáře.
Krmení slepic v zimě, 3.1.2015
Vím, že to k tomuto tématu nepatří, ale trápí mě ještě jedna věc, na kterou jsem nenašla odpověď na foru. Slepice si kálí do hnízda a nevím jak je to odnaučit. Večer když je jdu zavřít. jsou min.2 nalezlé v jedné kukani a přitom by měly hřadovat.... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat, jak poznám která slepička nenese.Mám od října 18 týdenní slepičky asi po měsící začaly snášet. Mám jich 5. Každý den sbírám 4 vejce.Krmím pšenicí.Přidávám mrkev, řepu,skořápky..apod.Snažím se jim dělat pomyšlení.I v... celý příspěvek >
Obsyp Azuro 403, 25.10.2014
super, děkuji za rady, polystyren máme zdarma, takže se to s ním právě ani neprodraží :)
Obsyp Azuro 403, 18.10.2014
Dobrý den, máme bazén Azuro 403 (5,5 m průměr a 1,2m do výšky) zapuštěný 40 cm do země, chceme dát nopovku, polystyren a zbytek obsypat suchým betonem, někde 5cm někde 10. Bude to vše v pohodě, nebo máte nějaký jiný způsob na obsyp? Děkuji
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 26.8.2014
tak nakonec jsem na příčinu špatného plnění koše přišel - je jím špatné proudění vzduchu směrem do koše - i když jsem vyčistil všechny otvory v koši, tak se plnění zlepšilo, a le sekačka se stále přicpávala, aniž by byl koš plný. pokud ale krycí víko... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 22.8.2014
U nás (mladoboleslavsko - mrazová kotlina s potokem) bylo letos nádherně, plíseň žádná, ale stačil týden oškliva a napadené jsou jak listy, tak bohužel i stonky a tam jsem bezradný, loni to byla konečná, protože když ustřihnu napadené stonky,... celý příspěvek >
Péče o rajčata, 11.7.2014
dle mě záleží i na stanovišti - na rajčata mi svítí sice celý den, ale bydlím v chladné mrazové kotlině s potokem, kde se celkem daří plísním -  1. rok jsem měl 80 rajčat a mulčoval jsem posekanou trávou, plíseň nějaká byla, ale podařilo se... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 28.6.2014
Děkuji za odpověď. Letos jsem vypěstovala rajčata ze semínek poprvé:-) Stále se učím.Ale mám je také pěkná, na balkóně už mám zelené kuličky, zatímco ta v zahradě kvetou. Tak už vím co budu příště s rajčaty dělat.
Rajčata mne překvapují, 28.6.2014
Zdravím Vás, máte Janičko moc pěkná rajčata. Moje teprve kvetou, smím se zeptat jak jste toho dosáhla? Kdy jste vysévala, vysazovala ven a zdali a čím hnojíte?Děkuji za případnou odpověď.
Něco jako jahody, 21.6.2014
Jahodka indická (Duchesnea indica) nejedlá, půdopokryvná
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 9.6.2014
aha tak to už jsme doma - já vycházel z vámi udaného "premium" když vidím cenovou relaci, tak za těch 7k rozdílu přetrpím viklající se řidítka a občasné problémy s plněním koše :) 
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 9.6.2014
já ale premium mám - AL - KO Silver 520 BRV Premium   koukal jsem po jiných alko premium a toto je ta nejdražší. mulčování jsem taky spokojen, ale já trávu hlavně sbírám a tam se děje to, že pokud je hustší tráva, tak to koš naplní jen do... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 7.6.2014
No..tak po dvou letech užívání musím dát za pravdu mému jedinému rádci - to řešení složený rukojeti je celkem tragický a celý to má celkem slušný jezeďácký vůle.   s mulčovacím nožem jsem vydržel dva roky, dnes mi došla trpělivost a koupil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika