Příspěvky uživatele - 224.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaby, 9.11.2013
Dnes som vysaval jazierko a najmenej 2 riadne velke skokany boli na dne jazierka....Nevypadali, ze by mali umysel odist na zimu niekam do kompostu. 
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 9.11.2013
...ako podstielka pre macky, asi najdrahsia a najlepsia, sa pouziva silikagel. Je to velmi zaujimavy mikro a makroporezny material. Ale neskusal som to ako filter. Mozno by bol problem, ze je krehky, pripadne ze obsahuje aj male castice. Alebo najst... celý příspěvek >
Zaby, 9.11.2013
V jazierku mam par ziab. Minule roky som nasiel na jar aj skapate a chcel by som tomu predist. Zbytocne otravia vodu. Vraj zaby v jazierku nezimuju, u mna sa asi neriadia tymto pravidlom. Je dobre ich vylovit a na zimu niekam odniest?
Čistenie filtracie po sezóne, 9.11.2013
Čerpadlo, filter a hadice sú po sezóne samý vodný kameň a riasy. Mechanicky sa to dá len trochu vyčistiť.Mam obavy o čerpadlo, aby sa vodným kameňom nepoškodilo. Uvažujem o nejakej zimnej údržbe. Len neviem, ako na to....či namočiť do zriedenej... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 31.3.2013
Pan Vinsalek, dakujem za rady. Doposial som dal 2x mednaty, takze asi bude ca len na syllit.
Už postřik na kadeřavost?, 30.3.2013
pan Vinsalek, myslite, ze je cas este na jeden postrek mednatym prostriedkom, alebo je uz neskoro a je len cas na syllit?(okolie Bratislavy)
Startovaci bakterie, 30.3.2013
..ak by aj niektore bakterie dokazali mineralizovat za relativne kratky cas velke mnozsvtvo blata, viedlo by to asi v jazierku k ekologickej katastrofe. Spocitajte si to mnozstvo rozpustnych zivin. Lepsie je pouzit dobry vysavac a blato odstranit.
Vytáhlé sazenice, 30.3.2013
pretoze damy upratuju a pecu zakusky... teraz pred sviatkami
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 13.11.2012
Pozdravujem všetkých použivateľov MT.  Panstvo dajte radu, mám ho 20 rokov a pri orbe len niečo zazvonilo a motor "skapal"   Je tam motor B&S,  je to možné opraviť?  Alebo bude treba nový motor?  Aké sú... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 27.10.2012
na sadbu su prisnejsie kriteria. Napr napadnuty cesnak mozete zjest, ale sadenim si mozete zamorit zahradku chorobou. Tak tvrdia experti.
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 10.6.2012
Gardena je hobby. Existuju profi firmy, ktore sa lisia vacsou variabilitou, jednoduhsim zapojenim a cuduj sa svetu aj polovicnou cenou oproti Gardene. Nebudem uvadzat nazvy firiem, kedze toho bolo straasne vela uz napisaneho na tomto fore.
Vošky - mšice na jazírkových rastlinkách, 10.6.2012
Mechanicky ich zotieram tamponom, alebo sprchujem prudom vody. Inak mozno vyskusat tampon navlhcit pripravkom proti voskam. Toto plati pre rastliny v pobreznej zone. Nie na lekna, kedy hrozi kontaminacia vody.
Automatická závlaha ve skleníku, 10.6.2012
Vyhoda kvapkovej zavlahy je, ze teplota vody sa rychle zmeni na teplotu zavlazovaneho miesta. Navyse, zavlazuje sa hlavne v noci, ked odpada problem s vysokou teplotou.
Hrušeň Bohemica, 30.4.2012
Pán Kaněra zrejme vystihol jadro problému v chybnom označení samoopelivosti Bohemicy. Predajca Jural to tiež nemal ľahké. V každom prípade som hneď pochopil, čo nám chcel p.Kaněra vysvetliť.
Jarní řez broskvoní, 30.4.2012
Zdravím Mirku! Myslím si, že ste s rezom broskýň zaváhal. Vaša poloha nie je okrajová, ale naopak ideálna= broskyniarska. Živiny, ktoré stromy "investovali" do listov, príp. plodov, ktoré teraz odstráňujete, mohli byť využité na tvorbu kvalitného... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika