Příspěvky uživatele - 20.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 18.10.2012
Zdravím. Musím reagovat na Váš příspěvek ohledně odrudy Gustavovo trvanlivé. S touto odrůdou jsem se osobně setkal v sadu, který jsem převzal v zaměstnání. Mám ho v jednom 40 letém sadu  (  5 řad)  s Parménou, Jonaredem, Strýmkou,... celý příspěvek >
Jakou hrušeň? Hlavně né máslovku, 18.10.2012
Zdravím Sice nevím co máte proti máslovkám, ale většina nových a i starých odrůd jsou hlavně máslovky. Pokud trváte na nemáslovkách tak jedině ve starých odrůdách. Hrušně do stěny se pěstují na podnoži kdouloně. Pokud do stěny vysadíte hrušně na... celý příspěvek >
Matčino, 18.10.2012
Dobrý den. Podle Vašeho popisu a co jsem si myslel podle fotky čímdál víc si myslím, že to máte Idared. Tato odruda je velice variabilní ve vybarvení, ale má tipický tvar kališní jamky. Váš chuťový popis také odpovídá Idaredu. sadař vlada
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika