Příspěvky uživatele - 126.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruško-jablko?, 18.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, ovocná školka v Kadově nashi prodává a má i nějaké popisy. Marek
Křeček polní, 10.10.2012
je to zcela jednoduché. Letos jsem jich zahubil 10. rok co rok jsou na poli. Ekologická metoda a levná. Stačí většinou kanystr s 20-ti litry vody a klacek do ruky. Když vyprázdíte kanystr během minuty je v protiproudu venku, pak stačí klepnout... celý příspěvek >
Malá jablíčka, 26.9.2012 Obsahuje fotku
domnívám se, že jde o okrasnou jabloň, jejíž jablka jsou zcela nejedlá, dají se i velmi špatně rozpůlit. Mám její fotografie z jara. Květy jsou ale bezkonkurenční. marek
Tophit, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Mám durancii, která je ozdravená a v těchto dnech dozrává je velice sledká, ale trošku menší než jsem byl zvyklí jako malý kluk vídat na stráních vesnice. Je ale velmi plodná a na podnoži myrobalán je zatím čtvrtý rok po výsadbě stále bujná a šarce... celý příspěvek >
Stará odrůda hrušky - šurpovka, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Druhá zmíněná Šídlenka je  stará odrůda neznámého původu, asi z Moravy. Známá i pod názvy ŠTIGELMARKA, ŠIDLA, nebo OVESNIČKA. Plod je menší až střední tvar má protáhlý, hruškovitý. Stopka velmi dlouhá tenká, šídlovitě zahnutá.... celý příspěvek >
Stará odrůda hrušky - šurpovka, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nemohla by ta vaše hrušeň být například " Šídlenka"? Ta má takovou konzistenci jak je popisováno někde níže a to "Ovoce bylo hodně sladké a hodilo se výborně k výrobě hruškových povidel, nebo k sušení. Dužina nebyla příliš jemná, ale... celý příspěvek >
Kam odložiť kôstky broskýň na zimu?, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Pecky broskvoní se po vyloupání z ovoce následně uloží do vlhkého písku (né mokrého! semeno jinak shnije),kde se uchovává až devadesát dní a potom vysévá. Pecky se sejí cca 15 cm hluboko.  Pokud máte ze stratifikace obavu, můžete pecku... celý příspěvek >
Výsadba peckovin, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, jistě je lepší stromy prohodit tak aby měla nová místa. Jámy je vhodné vykopat již nyní, aby řádně vyvětraly po starých stromech. Tyto potom několikrát naplňte vodou, neboť je zem velmi suchá! Pro start stromů je to zcela optimální. Pokud... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika