Příspěvky uživatele - 60.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 17.8.2013
A... jéjej...prostřihala jsem meruňky a králíci ty větvičky s chutí žrali, rybízové vloni ani omylem. Ořech řekl veterinář, abych jim nedávala, má moc tříslovin. Jabloň je opravdu nejjistější a nejvhodnější. Větvičky ze švestky jim taky... celý příspěvek >
Nášlapná krmítka pro drůbež, 19.7.2013
To je výborný nápad... díky moc!
Nášlapná krmítka pro drůbež, 18.7.2013 Obsahuje fotku
Máte s ním dobré zkušenosti? Od jakého výrobce? Potřebuji zajistit krmení pro slepice na pár dní, když např. odjedu nebo je málo času pro jiné povinnosti.
Malá líheň, 18.7.2013
Prosím vás, máte zde někdo zkušenosti s těmito líhněmi : RCom King Suro 20 SMART 22 automat COVINA SUPER 24 s dolíhní popř. COVINA SUPER 12 s dolíhní nebo mi můžete doporučit či nedoporučit jinou? Děkuji. V.
Nebezpečí zavlečení si čmelíků a jiných potvor při koupi, 7.7.2013
 Je riziko nebezpečí zavlečení si čmelíků a jiných potvor při koupi loňských slepic a kohouta větší než při koupi kuřic a při koupi kuřat? Významně? Lze tomu předejít a jak? smajlík Rozhoduji se, zda jet pro loňské slepice nebo si počkat až... celý příspěvek >
Máte zkušenosti s chovem šumavanek?, 25.6.2013
 Prosím, kdo chováte nebo jste měl šumavanky, podělte se se mnou o svoje zkušenosti. Mám wyandontky... nenapadlo mě, dát večer kohouta pod krabici... bohužel jsem to vlákno četla až dnes... tak už ho nemám. Kočinky, jak jsem se později dočetla,... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 9.10.2012
Dva roky po sobě jse začal sázet česnek od největších stroužků až po malé na konci záhonu. Rozdíl ve velikosti byl nepatrný. Jen snad, možná ze začátku záhonu bylo víc větších palic. Možná se mi to jen zdálo, v zápalu vykopávání jsem to početně... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 9.10.2012
Zkusil jsem zasadit brambory z hypermarketu celkem 2x a pokaždé jsem zasadil kýbl a kýbl jsem taky sklidil. Jen brambory byly podstatně meší.
Jahody na textilní fólii, 13.10.2010
Absolutní souhlas s Vaším příspěvkem. Jen bych doplnil, že záhon upravím tak, aby měl vyšší okraje a jahody sázím do mírného dolíku. Pak voda ztéká k jahodě.  Další výhodou textilie je, že jahody neleží na zemi, nejsou špinavé a méně... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně, 7.7.2010
V nouzi každá rada dobrá. Jeden z možných způsobů, jak česnek může pomáhat je, že silice v česneku likvidují letošní spory kadeřavosti a jeho přínos se projeví až další rok menším množstvím sporů. Hned po sklizení česneku zasadím několik stroužků... celý příspěvek >
Povodeň 2010, 26.5.2010
Při povodni v roce 2002 nám stály stromy a keře asi 4 dny ve vodě cca 1,2 m. Všechny stromy a keře přežily, jen broskvoně měly v roce 2003 našedlé listy. Sice odplodily, ale další rok na jaře vyrašily a uschly.
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 8.4.2010
Do fáze myšího ouška se moje jabloně dostanou nejdříve za 10 - 14 dní, a to začne poslední dekáda dubna. Pro ošetření velmi citlivých odrůd bych doporučoval tento odkaz
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 8.4.2010
Podle informací na webu se má stříkat od konce dubna do konce května ve 14 - 21 denních intervalech podle počasí a to alespoň dvěma různými přípravky. Koncem května už jsou jabloně dávno odkvetlé a strupovist stále může strom napadnout. A aplikovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika