Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grosdemanche, 8.10.2012
Je pravda, že máme špatnou, jílovitou zem, jsme asi 400 m n.m. Pár let už hnojím jen kompostem, protože nemáme kravský hnůj jako kdysi a chemii moc nemusím. I přes tuto péči bylo hrušek dost a pěkné, jenže kozel zahradníkem - asi jsem opravdu... celý příspěvek >
Grosdemanche, 7.10.2012
Děkuji oběma, našla jsem, název jsem si opsala špatně, proto...  Takže počkám do ledna a uvidíme, jaká bude, pokud tedy plody vydrží, sklep není zas tak moc chladný. Díky za rychlé odpovědi. 
Grosdemanche, 7.10.2012
Hrušeň mám asi 15 let, na visačce byl tento název. Po přesazení teprve teď začala rodit, hrušky jsou pěkné, ale bez chuti. Rez se mi daří likvidovat postřikem, kámenčivost má taky - nepoznám, zda to není virus, po přidání boraxu je to možná malinko... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 6.4.2012
Díky moc za rady, ty sušinky jsem zasadila tak šanci mají, a tu misku u zimolezu jsem udělala dodatečně, venku prší a tak nic nezkazím, když to teď ještě upravuju, že. Jinak na druhu mi nezáleží, hlavně aby to rostlo a kvetlo!!!  Hezké... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 6.4.2012
Je to Lonicera brownii "Dropmore Scarlett", bal se mi podařilo ručně trochu rozvolnit, ale moc jsem to nepřeháněla, je pěkně narašený a tak uvidím brzy,  jestli se chytne. Dočetla jsem se, že by měl být mrazuvzdorný do -40. Ale všichni tu máte... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Taky co jde a pořídím, tak si namnožím, ale na tohle jsem si netroufla. Zalívala jsem, celou dobu, ale v zimě mě to tedy nenapadlo. Ale nenapadlo mě taky, že se ten bal v zemi ani nehne, to jsem viděla poprve loni u té azalky, myslela jsem že jsem... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Vypadá to, že to je pryč, ale zkusila jsem to - rozdrbala ty baly a strčila do země, budu zalévat a uvidím, zkazit už není co. Škoda těch peněz za to, ale kdybych aspoň díky vám zachránila ten zimolez, posledních 160 kaček!!!
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Všechno bylo ze zahradnictví, a dost drahé. Nejdřív to bylo zelené, tak jsem se radovala, ale přes zimu je to pryč, už podruhé. Sice jsem zalévala, ale asi málo... Ten bal je bohužel fakt nedobytný, plný jakoby hnědé vaty, země minimálně, a jde to... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Zahynula mi už 2x azalka, brslen, cesmína a při odstranění jsem zjistila, že kořenový bal je přesně v tom stavu, jak byl vyňat z kontejneru-květináče. Vytáhla jsem to lehce ze země ve stejném tvaru, jak jsem to tam vložila, ani jediný kořínek nebyl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika