Příspěvky uživatele - 169.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 29.1.2013
S amatérsky vyrobeným přívěsem a závěsem asi těžko... M.P.
Kultivator MS 16, 6.10.2012
Dobrý den, problematika kultivátorů a obdobných zařízení se na tomto diskusním fóru mnohdy poměrně obsáhle probírala již v minulosti - naposledy např. viz. Mountfield nebo Vari. Proto mrkněte na tento odkaz, případně se ještě podívejte do historie... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 6.10.2012
Je udivující, že problému jak namazat 10 let staré uzavřené ložisko, které apriori není určené a ani se nepředpokládá jeho dodatečné mazání, je ochoten někdo věnovat čas a zabývat se diskuzí,  jak ho dodatečně namazat. Když už bych to chtěl... celý příspěvek >
Bateriové rozmetadlo na přihnojování trávníku, 3.10.2012
Po ročním a ručním přihnojování nově založeného trávníku uvažuji o najakém malém rozmetadle. Nemíním do toho ale investovat mnoho peněz. Myslím si, že vzhledem k ploše hnojení (cca 800m2) by mě mohlo stačit i rozmetdalo bateriové. U "Bédi" ted mají v... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 2.9.2012
Vlastním více jak 10 let Mountfield MS 07. Kromě vozíku a rotavátoru mám i obracecí pluh, jednobubnovou rotačku a čelní radlici. Pohonná jednotka, rotavátor, radlice a vozík, to je vše bez problémů. Orba slehlé nebo těžké půdy je ale komplikovanější.... celý příspěvek >
Oprava plastového šasi sekačky Honda, 22.7.2012
Děkuji Stando za radu. já jsem už pokus o provizorní opravu učinil, a to pomocí záplat z nerez plechu daných pokud to bylo možné z obou stran a prošroubovaných šrouby M4, ale vidím to jako pouze nouzovou opravu. Zejména když seču s košem a zvednu... celý příspěvek >
Oprava plastového šasi sekačky Honda, 20.7.2012
Vlastním od roku 2004 sekačku HONDA HRB-476C1 typ SXEE s plastovým šasi, které mě v jednom místě prasklo. Domníval jsem se, že jde o polystrong, ale údajně jde o běžný plast (šasi je světle šedé barvy). V jednom značkovém servisu mě řekli, že dle... celý příspěvek >
Poraďte, jak přihnojit živý plot, 26.6.2012
Děkuji za Vaše rady a názory, ale rozhodit NPK do pásu nemůžu, protože rostliny byly podél plotu vysázeny do jamek o průměru cca 30 cm a po celé délce plotu byla před výsadbou položena tkaná mulčovací folie. Ta by sice měla být částečně propustná,... celý příspěvek >
Poraďte, jak přihnojit živý plot, 25.6.2012
Dobrý den, dovoluji si poprosit zkušené zahrádkáře o radu, jak přihnojit živý plot. Mám asi 2 měsíce založený živý plot (tavolník, svída, ptačí zob, dřišťál a habr) a chtěl bych jej přihnojit s použitím NPK. Domnívám se, že asi lepší je hnojivo NPK... celý příspěvek >
Seřízení pojezdu sekačky Honda, 1.5.2012
Děkuji za reakci a kvalifikovanou odpověď. Nevím, jak se typ převodovky nechá spolehlivě poznat, ale v dokumentaci mám uvedeno Model HRB 476C1 Typ SXEE a asi půjde o mechanickou převodovku. Včera jsem ještě zkusil udělat takovou úpravu na ovládacím... celý příspěvek >
Seřízení pojezdu sekačky Honda, 29.4.2012
Dobrý den, mám sekačku Honda HRB 476C a přestal mě fungovat pojezd. Když lanko zapínání pojezdu potáhnu kombinačkami, tak se pojezd zase chytí. Na bowdenu to ale ale už víc přitáhnout nejde, ten je vyšroubován na maximum. Jde to seřídit ještě... celý příspěvek >
LC 48 e žací nůž, 19.3.2012
Dobrý den, nemáte na mysli speciálně vyráběný trojramenný nůž o rozměru odpovídající vaší sekačce - Nůž do sekačky NT-2011-014 (50 cm)?  M.P.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika