Příspěvky uživatele - 219.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhu - piskova filtrace, 18.1.2015
Zdravim. Písková filtrace Vám fungovat moc nebude, velké množství ryb= hodně nečistot, se kterými si písek neporadí(zanese se). A navíc potřebujete odbourat dusík a to písková filtrace nezvládne. Takže chov pstruhů ano, ale za předpokladů... celý příspěvek >
Ruční obraceč Rotax, 8.6.2014
Sháním veškeré informace o ručním obraceči Rotax. Možné poruchy a jejich řešení. Nejvíce mě zajímá, čím to je, že po nastartování zase hned vypne. Díky
Muškát - napadení nebo přelití?, 25.5.2014
Dekuji za odpoved.A co s tim mam ted delat? Doufam ze ne vyhodit a koupit nove. Rada bych je dala jeste nejak do poradku. Kdyz si najdu na netu korkovitost, tak se doctu z ceho to je, ale nemuzu najit jaka je prvni pomoc. Asi mi do nich ted hodne... celý příspěvek >
Muškát - napadení nebo přelití?, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím co to mám na muškátech a jak se mám toho zbavit? Někdo píše molice a někdo mi zase říká, že je mám přelité. Mám je několik let na stejném místě. Svítí a také prší na ně celý den. Nikdy jsem neměla problém, až letos. Takže prosím... celý příspěvek >
Pieris Little Heath, 10.9.2012
...za pochvaly! = doslo tam k preklepu:)!
Švestkové víno, 9.8.2012
Už desátým rokem vyrábím švestkové víno podle tohoto receptu:           5 kg vypeckovaných švestek rozdrtíme ve velkém hrnci, přidáme 5 g kyseliny cirónové, půl balíčku živné soli, spaříme 2 litry... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika