Příspěvky uživatele - 245.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte někdo tuto květinu?, 24.7.2013
Aha, zapátrala jsem podle názvu na internetu a bude to ono. Děkuji za pomoc. Monika
Znáte někdo tuto květinu?, 24.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s určením názvu květiny. Děkuji Monika
Prosím o pojmenování rostlinky, 26.8.2012
Děkuji moc za odpovědi, podle odkazu to skutečně vypadá jako Lilík mochyňovitý (latinsky: Nicandra physaloides). Monika
Prosím o pojmenování rostlinky, 25.8.2012
Také mě napadl, ale tato rostlinka má po listech rozeseté černé tečky. Na netu jsem hledala detailní fotky mračňáku (doma ho nemám) a myslím, že na něm žádné nejsou. Monika
Prosím o pojmenování rostlinky, 25.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahrádce mi vyrostlo cosi, co jsem tam nesázela a zajímal by mě název rostlinky. Původně mi to připadalo jako venkovní ibišek, ale zřejmě jde o něco jiného. Děkuji moc za Vaše postřehy. Monika
Prosím o pojmenování rostliny, 9.7.2012
Je to on, jste zlatá.
Prosím o pojmenování rostliny, 8.7.2012
Dobrý den, děkuji moc za radu. Snažila jsem se najít podle názvu na internetu druh, který mám, ale nepodařilo se mi, ale Plektrantus to bude určitě. Hezký den Monika
Prosím o pojmenování rostliny, 8.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o sdělení, copak je toto za rostlinu - krásně roste venku v truhlíku, je převislá, listy má ze spodní části fialové, ale netuším, jak se jmenuje a jak ji přezimovat. Děkuji moc Monika
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika