Příspěvky uživatele - 247.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 18.9.2012 Obsahuje fotku
tak jsem na netu našel ještě obrázek, jedná se o tu pravou klapku, která pokud není správně přišroubovaná, může se "opřít" o spodek příruby levé klapky, pokud tedy zcela přesně nedosedne, nevznikne sací podtlak...
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 18.9.2012
Vyjměte redukci mezi vysavačem a hadicí, na které jsou uchyceny škrtící gumové uzávěry (pootočením proti šipce a vyjmutím z těla vysavače) a zkontrolujte, zda guma zcela volně dosedá po celém obvodu k plastové"přírubě". Osobně jsem se setkal, že... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.8.2012
Na to, že se jedná o zinkovou bělobu je i těch 40 éček hodně, i kdyby byl  "Free shipment".
Mechanicko-kořenový filtr, 5.7.2012
Domalujte si do obrázku hladinu ustálené vody a zjistíte, že pokud se zhorší průtok poslední komorou (což je u kořenovky zcela normální), voda vám přes prostřední komoru prostě vyteče. Takhle to nelze.
Nejlepší býložravé ryby, 2.6.2012
Jedna z "nejbýložravějších" ryb v rybnících, jezerech bývá amur. Ale jestli bude žrát vláknitou řasu, pokud nebude nic jiného, těžko říci. Ale myslím si, že asi bude. Osotroretky mám v jezírku, ale řasu určitě nežerou. Je fakt, že mají dost žrádla od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika