Příspěvky uživatele - 40.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi zabíjí slepice?, 6.9.2017
Nejsem ježčí nepřítel, nepřejíždím je cíleně autem a nezabíjím je na potkání. Slepice zabezbečit umím, ale všechno má své hranice a meze. Tak jako kvůli jsetřábům nemám nad výběhem sítě, nehodlám ani kvůli ježkům chovat slepice v klecích. Stačí, že... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 23.8.2017
Předevčírem jsem takhle za soumraku ježka nachytal, držel zdravou kuřici předníma packama a pokoušel se jí strhnout na zem a za živa okusovat, tak jsem ho s nadávkami sundal a poponesl dál. Hloupě jsem si myslel, že náhodou přišli do styku a ježek... celý příspěvek >
Jaké smáčedlo?, 26.7.2017
jar urcite listum neublizi do 10 litru jednoho maleho panaka a splni ucel spolehlive
Canna tropicana (dosna), 14.7.2017
Před několoka lety jsem pěstovala dosnu canna tropicana, která měla krásné barevné listy. Bohužel mi rostlina nepřezimovala a od té doby se marně snažím ji znovu získat. Z nabídek zahradnictví úplně zmizela. Nevíte prosím někdo o nějakém prodejci,... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 14.7.2017
Já mám bledulky v zastíneném koutku pod kapradím, kam teče voda ze sousedovy střechy. Dostala jsem vyrýpnutý trs od známého a už první rok mi ze semen vyklíčíly nové rostlinky... vzpomínám si, že ač je to cibulovina, tak v přírodě jsem je viděla růst... celý příspěvek >
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
temer v kazde garazi je nekolik nastroju vhodnych k prekonani zamku pacidlo, karboflexa, stipaci kleste, kladivo atd, takze ma zlodej na vyber ja bych to osobne jeste pojisil kamerou nebo fotopasti
Vysoké pruty maliníku neplodí, 11.11.2016
ty slahouny si vyvazte na nejakou oporu a teste se na sklizen dalsi rok plodi totiz az na dvouletem dreve
Pila táhne do strany, 31.10.2016
Dobrý den se zájmem sleduju tuto diskuzi a tak přidávám své zkušenosti.Když mi zákazník donese do servisu pilu, která řeže do boku tak vždy je na vině špatně nabroušený řetěz a ten potom následně opotřebuje lištu k jedné straně, setkal jsem se i s... celý příspěvek >
Divoké prase - ohrada, 5.2.2016
tak se stim moc nechlubte nebo vas pokuta nemine
Stará odrůda - prosím o určení, 25.11.2015
Dobrý den, děkuji vám všem za pomoc a určení jabloně. Hledala jsem ještě nějaké obrázky plodů a popis na internetu a více se mi to hodí na Ingrid Marie. Je to výborné jablko a jsem ráda, že vím, co je to za druh, protože bych nerada přišla o tuto... celý příspěvek >
Stará odrůda - prosím o určení, 23.11.2015 Obsahuje fotku
Další foto
Stará odrůda - prosím o určení, 23.11.2015 Obsahuje fotku
Plody mají tmavě červenou lesklou slupku s takovými skvrnkami jako malinké strupy a výrazně bílou dřeň, někdy je pod slupkou dřeň jemně pročervenalá. Chuť je kyselo sladká, dřeň jemná až pískovitá, šťavnatá. Jabka zrají začátkem října, snadno hnijí,... celý příspěvek >
Nová Hecht 44 nestartuje, 8.10.2015
stalo se mi ze u nove hechtky byla praskla hadicka v miste nasazeni palivoveho filtru v nadrzi a tak tento vypadl a pak take nachtela chytit zkontrolovat dotazeni a zakladni serizeni karburatoru
Trkající beran, 28.8.2015
pamatuju si jako decko ze deda mel pod stromem privazany na provaze spalek ktery se tam volne houpal na nem si beram vybijel energii a dal ostatnim pokoj
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 13.8.2015
delal jsem to podobne jen s tim rozdilem ze jsem steny vybetonoval pomoci ztraceneho bedneni s vlozeni 4 polystyrenu mezi bedneni a stenu bazenu odpadlo mi tim starost s hlidanim aby se nevyboulil a nemusel jse napoustet po napusteni si bazen asi 5... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika