Příspěvky uživatele - 243.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně ostříhaná jabloň, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Přátelé neodborně jsem ostříhal jabloň a takhle to dopadlo. Velmi zahuštěno novými výhonky. Dá se to nějak zachránit? Poraďte prosím. Díky H
Co je to za strom? Paulownia tomentosa, 18.10.2012
Nám paulownie už párkrát "kvetla", na celém stromě tak 5-10 květů, dokonce má letos i plody. S tou mrazuvzdorností to má být lepší v době, kdy už strom nemá obrovské přírůstky a dřevo stačí vyzrát. Naše má kvůli suchu letos přírůstky minimální, tak... celý příspěvek >
Co je to za strom? Paulownia tomentosa, 17.10.2012
My jsme ho sázeli, tuším, někdy v roce 2002, takový chcípáček to byl, rostl jako třívýhonový keřostromek. Pak se najednou rozhodl, že vyhodí jeden rovný výhon a ten vyrostl během léta do asi tří metrů. Nezmrzl a po pěti letech je z něj krásný strom s... celý příspěvek >
Co je to za strom? Paulownia tomentosa, 17.10.2012
Strom jako takový neomrzl, ale tradičně mu zmrzla skoro všechna poupata (zakládá na konci léta). Stanoviště - jižní svah, Přerov, 270 m nm.
Co je to za rostlinu?, 17.10.2012
Pryšec křižmolistý
Prosychající borovice drobnokvětá, 16.10.2012
Pánové, vaše teorie o stříkání borovic jsou zajímavé, ale vzhledem k tomu, že opadávají borovice ať už dvou, tří i pětijehlicové, tak bych to spíše přičítala extrémnímu suchu v loňském podzimu, zimě bez sněhu a létu témeř beze srážek...
Fazol šarlatový sklizeň, 16.10.2012
Já bych ta měkká nedozrálá semena raději zmrazila. Po usušení by nemusela nabobtnat.
Co vysadit za česnek?, 27.9.2012
Loni jsem zasadila španělský česnek ze supermarketu - kupodivu vyrostl a částečně vymrzl stejně jako český.  A to u nás byl celou zimu holomráz s teplotami kolem -20°C.
Bylinky - skudci, 25.9.2012
Dívala jsem se na zahradě na bazalku, má stejné skvrny a jsou na ní třásněnky. Pokud to nebudete dávat domů, tak to už letos nijak neřešte, příští rok stříkat proti třásněnkám. Čím neporadím, bůhvíco nám ještě zakážou používat a co bude v obchodech.
Jaká rajčata pěstujete, 25.9.2012
Koupila jsem to jako nouzovku, dva dny předtím všem, kdo měli rajčata venku, vše zmrzlo, takže výběr už nebyl . No a ani jsem se nepodívala, kam je. Letos máme skleník prvním rokem, takže jsem zkoušela, co to dá - kolik a co se hodí pěstovat, takže... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 25.9.2012
Po letošním "úspěšném" začátku sezóny, kdy mi odešly skoro všechny sazenice jsem musela zakoupit rajčata u zahradníků - Torino F1, Spencer F1 a Bejbino F1. Z mých mi zůstalo několik rajčat Tipo F1, Marmande, Corsaro F1, no name třešňová a Pollicino... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 23.9.2012
A to budete ta semínka sít? F2 generace není shodná s F1 generací, dojde k rozštěpení, stejné vlastnosti jako F1 bude mít jen část rostlin.
Bylinky - skudci, 22.9.2012
Na pažitce květilka, ostatní nevím, nic na tom není vidět. Jedovaté to nebude, do čaje se to použít dá. Teď už bych to ničím nestříkala, za chvíli to stejně zmrzne... na jaře při napadení postříkat podle výskytu potvor něčím na savé a žravé škůdce... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 14.9.2012
No, mně takto odešla na plíseň rajčata někdy před deseti lety - pořád nic a pak během tří dnů bylo po ptákách...
Rajče - plíseň startuje, 14.9.2012
No, jestli toto není plíseň, tak nevím. Takhle bídně vypadají rajčata buď po přejití prvním mrazíkem nebo po napadení plísní, i ta rajčata po napadení opadávají...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika