Příspěvky uživatele - 13.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohřev bazenu, 16.1.2016
Teď jsou také v akci  - 33% ale stejně je to darda + stojan 6100,- ale stejně máme smůlu nevejde se nám to tam kde svítí celý den sluníčko nemáme takový prostor. Musíme koupit něcomenšího,,,
Ohřev bazenu, 14.1.2016
3 kusy solárních panelů 3,6 m2??? Není to nějak moc sousedé mají jednu a už to v létě vypínali že bazen měl 34 stupňů. A píšu že nemám takovou plochu abych tam vůbec dostal jeden panel 3,6 m2. Při ceně jednoho solárního panelu 4367,- bych se dosti... celý příspěvek >
Co je to za keř a jak jej léčit, 14.10.2012
Děkuji za název. Takže ty rezavé skvrny na listech je normální podzimní vybarvení? Objevily se tam už někdy v červenci či srpnu. Děkuji
Krovinorez Demon RQX520R, 10.8.2012
Koupil jsem si ho též. Bohužel jsem ztratil návod a nevím, jak ho mám nastartovat. Ještě nikdy nebyl v provozu. Neporadil by jste mi? Díky
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika